Który odtwarzacz wybrać?

Który odtwarzacz radzilibyście wybrać? ten, czy ten ??

Poza tym jeszcze jedno pytanie: to byłby moj pierwszy zakup przez allegro. Chodzi mi o formy płatności. Bo jest tam kilka opcji:

  • Wpłata na konto bankowe (płatność z góry) Koszt wysyłki: brak danych

  • Pobranie pocztowe (płatne przy odbiorze) Koszt wysyłki: brak danych

Z tego co mi sie wydaje - pobranie pocztowe to: ktos przychodzi z paczką i wtedy mu płace, tak?

To znaczy że moge wybrać sobie któras? Jak to jest? I to ja mam sie kontaktowac ze sprzedajacym czy on sie odezwie? W ogole prosilbym o jakies informacje jak to wszystko przebiega. Wiadomo - kazde aukcje sa inne, ale chodzi mi o to jak to ogólnie jest.

Drwiące komentarze (jak to ostatnio bywa w tym dziale) proszę sobie darować.

ja bym radziła jeszcze jakis inny od tych dwóch powyższych wybrać… ja mam mp3 od creative, jest fajny, ale o wiele drozszy… z tych dwóch powyższych radziłabym tego drugiego… a z formami płatności to jest tak. jak wybierasz wpłate na konto, to wysyłasz gościowi pieniadze na jego konto i jezeli on jest uczciwy to wysyla ci towar. pobranie polega na tym ze gość wysyła ci paczke z tym co zamowiles, przychodzi z tym do ciebie listonosz i mu płacisz. Minus pobrania jest taki że wysyłka kosztuje wiecej niz wysyłka przy wpłacie na konto (roznica jakis 7 zlotych jezeli chodzi o mp3). Plus: towar szybciej do ciebie dochodzi i jest bezpieczniej. zazwyczaj po zakupie przedmiotu kontaktujesz sie ze sprzedawca (potwierdzasz swoj zakup i piszesz mu jaka forme platnosci wybrales) a dopiero potem on ci wysyla towar.

Złączono Posta : 10.04.2006 (Pon) 21:33

po bliższym zapoznaniu sie z tymi odtwarzaczami stwierdzam ze one sa prawie identyczne :stuck_out_tongue:

Żaden, poczekać i dozbierać 100 zł na coś porządnego.

tak

Tak możesz sobie wybrać którą chcesz paczke :x (tu wstawić śmiech)

Nie kupuj żadnego z tych dozbieraj kasy an creativa Kup sobie MuVo tx 512 (na allegro są po ok 250zl)

ja na allegro kupiłem nowego creative’a zen nano plus 512 MB za 280 zł i super się sprawuje

P.S. polecam jakiś lepszy odtwarzacz od tych dwóch co pokazałeś

problem w tym ze ogranicza mnie suma jaką mam do wydania: niewiele ponad 150 zl, ale wolalbym raczej 512 MB niz 256

_mona , dzieki za wyjasnienie :bukiet:

Bubu : a wykorzystasz to 512 ? czy tak tylko dla szpanu… bo jak przepuszczam to tylko o dojazd do/ze szkoly to sie nie oplaca brac 512 bo i tak tego nie wykorzystasz a za 150 mozesz miec juz niezla mp3 z 256 pamieci. Chocby takiego Creativa wydanie star academy.

Nie polecam kupna tzw. No Name’ów. Akurat w kwestii odtwarzaczy mp3 należy patrzeć na firmę i z tego miejsca polecam Creative, który sprawuje się mi bez zarzutów. Mój kumpel ma mp3 No Name i jakość dźwieku jest o wiele gorsza niż w moim Creativie.

nom, creative 256 bedzie najrozsadniejsze… przeciez w kazdej chwili mozesz sobie piosenki z pamieci zamienic na inne

:slight_smile: prosze bardzo

Na pewno wykorzystam. Nie chodzi właśnie o dojazd, jak to nazwałeś ale o całe 3 - 4 dni. Hehe teraz to juz mi namieszaliscie :):slight_smile:

no to zacznij zbierać kase aż uzbierasz na creativa 512 :stuck_out_tongue:

Niech zgadne. A po tych 3-4 dniach bedziesz słuchał na okrągło Mp3 playera :slight_smile:

Popieram kolegów i sądze ze kupowanie tych no name`ów jest bezsensu.

Jak juz mowilem na rozrzutnosc mnie teraz nie stac - splukalem sie ostatnio.

A co powiecie o tym? Jeśli nic to niech ktoś zapoda stronke z komentarzami o nim, bo jakos nie moge znalezc.

Ludzie, czemu tak czepiliscie sie tych creativow? Polecam irivery. Sa drozsze, ale za jakosc trzeba zaplacic wiecej.

Jeśli już chcesz kupic no name to kup lepiej

http://allegro.pl/item96732032_512_mb_m … u_008.html

Ten drugi co podałeś jest fatalny, dźwięk z seryjnych słuchawek…od razu trzeba kupić inne słuchawki, często ma zawieszkę przy zmiennym i wysokim bitrate i jest duży.

co do trzeciego, którego podałeś to też to jest jakiś no name, ale firma Acris jest porządna. Kupiłem u nich odtwarzacz Creative i rozwalił się. Oddali kaskę bez mrugniecia okiem. Nawet jak Ci się taki zepsuje to firma ma porządną obsługę serwisową :slight_smile:

Z tym no name`em jest niezaciekawa sprawa sprawa. Wyobraźcie sobie, że nagle jakaś Tajwańska firma wypuszcza nowe komputer 1024ram, 3,66 Ghz, GeForce 7800XGT itp. za 1000zł. Po pewnym czasie użytkowania komputer się psuje albo nie chodzi tak jak powinien. I co dalej? Będziesz kupywał dalej ten komputer(bo cena niska) w kółko, czy lepiej wydać więcej i kupić porządny sprzęt który będzie ci służył wiele lat :slight_smile:

ja kupilem ostatnio Creative DMP FX 100 sprawuje sie niezle. dzwiek super. ale oszukali mnie w sklepie internetowym: powinni mi chyba dać słuchawki orginalne Creative a dali mi jakies podróbki :D:D

Ja kupiłem mp3 creative 256 MB Star academy MuVo z gwar na 2 lata za 129zł. I to bym ci bardziej polecał niż te No namy na które nie masz gwarancji ale to oczywiście twój wybór. Pozdrawiam :lol:

mi osobiście podoba się ten mp4

http://www.allegro.pl/item103462055_512 … ezonu.html

w obudowie ipoda

ten drugi odtwarzacz tylko że z pamięcią 256zł dostaniesz gratis ja zamówiłem gazetę Poradnik Komputerowy za 56zł i do tego gratis mp3 dostałem super sprawa a mp3 sprzedałem za 100zł Zamówicie sobie.