Który Procesor

Mam pytanie.

Czym się różnią : AMD Athlon 2200+(1800) od Durona 1800(1800)?

Którego sie bardziej opłaca kupić?

AMD Athlon 2200+ :slight_smile:

Aha to spoko. A pogram na nim w wiedźmina??

Tak

A pewnie strasznie sie będzie cioł…

Powiem Ci tam miałam takiego procka jeszcze miesiąc temu a dokładnie Atlon Bartona 2400+. Chodzić się da, ale z walka jest cięzko. Przez wiedźmina musiałam zmienić komputer :). Osobiście to szkoda kasy na taki procesor dla wiedźmina na prawdę nawet nie biorąc pod uwagę poziomu detali a jedynie sama rozgrywkę. Co masz jeszcze w kompie.

Mam jeszcze 1280 ram I radeona 9600pro 128mb/128bit

na najniższych powinno działać

Tsaaaa…Śmiem wątpić :wink:

Ja trochę powątpiewam. Podczas walki będzie Ci strasznie ciężko.

Poprostu walki nie będzie widział podejdziesz do gościa zatnie Ci z trzy razy wizję i już będzie leżał albo ty hehe. Powiem ci że ja miałam GF 5200 ultra 256 ram nastawioną na częstotliwość taktowania 330 do 450 i tylko 512 ramu i procka tak do 2700 kręconego delikatnie- no i gra szła tak mi się wydawało do czasu zakupu nowego komputera, po dokupienie 1 giga ramu było ciunio lepiej. A gra w gości trwała jeden rzut chyba z minutę zamiast 10 sekund ale to chyba najbardziej uciązliwe no i jeszcze wgrywanie leveli czy przy wejściu do domów i innych lokacji 5 minut można śmiało iść na obiad to dobre bo przynajmniej można wiele rzeczy w trakcie gry załatwić. Ale dla zdesperowanego gracza to dasz radę, nie wiedząc jak to może wyglądać na szybkim sprzęcie. Najważniejsze dla mnie było to że komputer był cały czas stabilny nic się nie wieszało, resetowało itd. byłam bardzo mile zaskoczona, ża na takim wraku to poszło.

A pomijając Wiedźmina. A czy Gothic 3 będzie chodził i czy sie będzie strasznie cioł?

Na 5200 czy 9550 zapomnij o jakiejś płynności lol

Ja mam 9600 pro…

Jak chcesz mieć jakiś “komfort” z grania to imo min. 9800 Pro(8 potoków)[ew. 9800 SE modowany na PRO] 9600 pro chyba ma tylko 4 right ?

No chyba tak

na mojej 6600 która jest podkręcona g3 na low potrafi przyciąć…

grafa albo x1950xt albo coś podobnego bo na 9800xt też przycina (kolego go ma to wiem :slight_smile: )

z GF to 6800Ultra a z radków x1950xt albo słabszą x1650xt