Który program do przyspieszania internetu lepszy?

Który program do przyspieszania internetu lepszy? Internet Accelerator 1.4 , czy Full Speed 3.3 ?

nie wiem, ja polecam CfosSpeed. Przy necie 1Mbps i przy ściąganiu 130 KB/s przy odpowiednich priorytetach w CoD 4 mam pingi ~70 :smiley: fajny jest dużo opcji. W speedteście net 1Mb wyciąga 1,06Mb jak normalnie byłoby około 950Kbps.

Tylko nie cFosSpeed miałem już kiedyś i tak mocno zwolnił mi internet że szok,a teraz miałem Internet Accelerator moje wrążenia : szybkie wczytywanie stron i pobieranie szybkość ok o 50% większa , a teraz chciałbym wypróbować FullSpeed 3.3 bo podobno jeszcze lepszy(dostał nagrody za jakieś wyróżnienie).

Na jakiej to zasadzie? W końcu jeśli ktoś ma neta przepustowość 130KB/s (1Mb) to nie osiągnie 190KB od tak, chyba że to jakoś pośrednio jest kompresowane… Mi to sie zdaje dziwne. Neta da się zoptymalizować, ale nie do przesady.

Ja mam net 128 KB/s (1Mbit/) a wiele razy zdarza mi się, że prędkość jest tak szybka że np. plik zazwyczaj jest ma do 10 - 20 MB do 90% rozmiaru prędkość podnosi się do bardzo szybkiej prędkości. Chociaż to wygląda teoretycznie ale u mnie tak jest np. plik 10 MB ściąga mi się w 8 sekund. Sam nie wiem dlaczego nie raz są takiego duże wahania prędkości od dużej do “normalnej”.

Zależy o jakim przyspieszaniu tu mówimy. Nie ma programu, który spowoduje, że z transferu 100 kb/s będziesz nagle miał 300. Owszem, można poprawić szybkość wczytywania stron poprzez wyszukiwanie najlepszego połączenia, ale co do ściągania plików to nie zadziała. Najlepiej wykupić lepszy pakiet i tyle.

Tym bardziej że żaden program nie przyspieszy nam prędkości ściągania danych np w neostradzie.

djzon,powiedz jakiego masz dostawcę internetu