Który program? Spyware terminator, Windows defender, Spybot

(Kubs94) #1

Który z tych programów jest najlepszy????

(MarS) #2

Windows Defender ma lepszą prewencję i na tego bym postawił

(Kubs94) #3

Ale jak sprawdzałem te wszystkie proramy do tylko spybot znalazł dużo spyware a tamte programy nic nie znalazły

(MarS) #4

Spybot nie jest programem antywirusowym. Nie mógł Ci więc znaleźć wirusów. A skoro wiesz lepiej, który z tych trzech programów jest najlepszy to po co pytasz?

(kwpolska) #5

Spybot. WD nic mi nie znalazł (gdy SB tak), a ST blokował wygaszacze 3D dołączone do windowsa.

(_tommy_) #6

Nie ma leku na całe zło ;]

Z tą lepszą prewencją to chyba bym jednak tak nie szalał. Nie mam zaufania do produkcji spod szyldu MS ;]

Skoro napisałeś, że sprawdzałeś te programy to po cholerę potrzebna Ci pomoc? Poza tym to Spybot nie jest do szukania wirusów.

Bardzo dobry program do wyszukiwania i usuwania komponentów szpiegujących typu spyware, dialerów, keyloggerów itp.

Jak już korzystać to nie z jednego lecz z kilku co da większą pewność i wykrywalność.

Kubs94 , jeśli szukasz dobrych programów do poszukiwania wszystkiego co szkodliwe to powinieneś skorzystać z Dr.Web'a, Malwarebytes-AntiMalware a co ważne, zainwestuj w dobry antywirus wraz z firewallem.

(Kubs94) #7

To więc który mam wybrać

(Gcrn190) #8

MBAM / i ode mnie SUPERAntiSpyware.

(pakeroso) #9

Spybot to u mnie podstawowe narzędzie na każdym systemie (zaraz po KIS), chociażby z tego powodu, że jako jeden z nielicznych modyfikuje plik HOSTS.

(pakeroso) #10

Jest tak samo, ale żebym zauważył jakieś spowolnienie to potwierdzić nie mogę - jest to po prostu jeden z elementów podnoszących bezpieczeństwo, zresztą można ustawić by rejestr nie był modyfikowany.