Który serwer najlepszy? [RapidS/MegaUp/FileFactory...]

Witam.

Chciałbym, żebyście się wypowiedzieli, który z hostingów tego typu najbardziej Wam odpowiada? Jest troche tego, więc postanowiłem założyć ten temat. Jest taki hosting, z którego można pobierać nie ograniczoną ilość danych? Równa się to na pewno ograniczonej prędkości pobierania, ale wolę to niż czekać godzinę czy dwie za kolejną możliwością pobrania. Odpada więc Rapidshare. Wypowiedzcie się o jakichś dobrych pozycjach.

Jak dla Mnie to jest najlepszy Rapidshare ale każdy ma swoje zdanie :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Ja wolę megaupload bo omijam ograniczenia i mam zablokowane wszystkie reklamy…

kamiennikl wystarczy że zmienisz IP i na Rapidshare ograniczeń już niemasz, a żeby obejść czekanie na megaup wystarczy wciskać F5 :wink:

jak dla mnie Rapid :slight_smile: megaupload mnie wykancza, chocbys przez godzine mial wlaczone odswiezanie strony co iles tam sekund to nie dopchasz sie do wolnego slotu bez “kombinowania” i w ogole kiedys oferowali pare tysiecy wolnych slotow dla Polski i nagle w ciagu jakiegos miesiaca liczba ta stopniowo sie zmniejszala az doszla do 500 ;/ paranoja juz chyba mniej nie mozna

Minusem Rapida są limity, ale jak ktoś nie ściaga po 20 plików naraz to mu to nie przeszkadza :slight_smile: Magaupload ma transfery ograniczone do 50kb/s (około) i właśnie te sloty ;/ Ale to się omija sposobem na FF ;] Filefront z kolei nie ma ograniczeń, ale nie pozwala uploadować wielu plików (np. mody do gier).