Który skaner?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69954865

czy ogólnie jest dobry, co o nim sądzicie i jakie w tej cenie polecicie alternatywy z komputronika i proline…

z gory thx

Zerknij na ten: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=4541

Skaner zaufanej firmy… parametry możesz doczytać, a komantarze niżej (3/4 po 10pkt) cena też bardzo ładna :slight_smile:

Złączono Posta : 28.10.2005 (Pią) 16:18

Czy jest dobry to nie wiem, bo z niego nie korzystałem, ale nazwa firmy i rozmiary nie zachęcaja do kupna. Zastanowił bym się nad czymś z zaufanej firmy-> patrz post wyzej :wink:

A ja proponowałbym ci cos w tym stylu http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=4846

wygląda, że wszystko w porządku z tego, co w necie znalazłem…

w dodatku rozdz. optyczna jest dużo większa niż u canona i drugiego

Też go rozważałem, ale ten komentarz mnie zniechęcił do polecenia, cytuję:

Złączono Posta : 28.10.2005 (Pią) 16:39

Ale nie wiesz z czego to jest produkowane i jaka jest tego żywotność :roll: Głównie z tego powodu radzę kupować rzeczy “markowych” producentów, żeby potem nie było problemów typu: 1 dzień podziała na drug dzień zdechł, patrzysz do środka, a środek skompletowany z podzespołow innych firm, o ile to prawda to ta firma tak właśnie robi swój sprzęt, i to jest głowny powód mojego zniechęcenia, bo nie wiadomo ile ten sprzęt będzie żył ze sobą w “zgodzie”, wolę kupić coś markowego i miec pewność, że będzie mi to trochę służyć, a nie martwić się czy wytrzyma do jutra… :roll:

[alexsus]PL, zapomniałem o jednej ważnej rzeczy - poczytaj negatywne opinie o sprzedawcy

Trochę tego ma, to by mnie już zniechęciło do kupowania u niego.

O ile się nie myle to jest www jego sklepu

Ja bym się aż tak nie zniechęcał.Wszystkie opinie negatowne są że tak powiem z głupoty:

hannella (4) (Kupujący) Negatywny pon 24 paź 2005 20:36:12 CEST 49607045

Sprzęt był w badziewnym pudełku niby działał ale po bardzo nie długim okresie się zepsuł to natyle. nie polecam nikomu !!

[Odpowiedź z:śro 26 paź 2005 15:50:57 CEST] 2 MIESIĄCE DZIAŁAŁ DOBRZE, W PRZYPADKU PROBLEMÓW WYSTARCZYŁO SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ - OD TEGO JEST GWARANCJA! !!

Brzoza1488 (12) (Kupujący) Negatywny nie 02 paź 2005 13:24:21 CEST 64236762

sprzedawca wyslal rozwalony sprzet nie czyta plyt nawet tych orgilalnych po przesluchaniu 10 sekund cd przerywa a w rezultacie wylacza sie nie jestem zadowolony a teraz miga sie zeby oddac pieniadze nie polecam

[Odpowiedź z:czw 27 paź 2005 14:27:46 CEST] SPRZET ZOSTAL USZKODZONY PRZEZ POCZTE. DAJEMY MOZLIWOSC ZWROTU DO 10 DNI, ALE JESLI KTOS WYSYLA DO NAS PACZKE Z SAMA GWARANCJA BEZ INFO O ZWROCIE TO SPRZET IDZIE DO NAPRAWY POZDRAWIAMY WSZYSTKICH, I ZAPRASZAMY NA NASZE SUPER AUKCJE! FIRMA SOWEX.pl

A zresztą prosze zobaczyc ile ma komentarzów pozytywnych 10446 co daje 99,1% pozytywnych komentarzy.

przeczytałem calą pierwszą strone negów i sam fakt ze jakies kamerki z wystaw się psują lub są z “ekspozycji” mnie nieinteresuje skanery są nowe!!, przynajmniej nic niepiszą tak jak w przypadku innych przedmiotów. mieszkam 40min jazdy busem w ościennym mieście wiec niema problemu żebym im złożył wizyte osobiści…