Ktory symulator lotniczy kupić?

Witam , chciałbym kupić jakiś symulator lotniczy z samolotami typu f-16 f-22 czyli samoloty bojowe , głownie chodzi mi żeby była ładna grafika , w miare łatwe sterowanie , dobry dzwięk , oraz żeby było troche samolotów do wyboru także te najnowsze cuda techniki… aaa nie interesują mnie gry z serii Flight Simulator :] więc co polecacie ??

ja polacam Ci serie gier IŁ-2 jest kilka czesci tej gry wiec jest w co pograc

niestety niema tam samolotow typu F-16 itp

bo gra oparta jest na czasach II wojny swiatowej :stuck_out_tongue:

ale wedlug mnie jest to najlepszy symulator w jaki do tej pory gralem

nie nie , ił też nie … mi własnie chodzi o terazniejsze cuda techniki :]

No więc, mam tu parę produkcji:

Wings Over Europe: Cold War Gone Hot

Lock On: Flaming Cliffs

Jet Storm

Falcon 4.0: Allied Force

Polecam każną z tych gier, bo są naprawde realistyczne i wciągające :slight_smile:

Aha i bez zestawu Saitek X52 PRO nie warto :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam, Xaros

no dobra dałeś 4 tytuły , napisz mi tak (jeśli to nie dla ciebie kłopot)

1.Który ma najlepszą grafe i dzwięk

2.W którym jest najwięcej samolotów do wyboru

3.Gdzie jest “najfajniejsze” sterowanie czyli przyjazne dla amatora

4.Którą polecasz ??:stuck_out_tongue: (nie pisz że wszystkie są fajne:])

  1. Każdy ma super grafe, ale Lock On: Flaming Cliff nieco się wywyższa.

  2. Wings Over Europe(13), Falcon(1 :mrgreen: F-16), Jetfighter 2015(2 lub 3)

  3. Jet Storm, ale to bardziej zręcznościówka niż symulator

  4. Polecam Lock On za fajne zniszczenia, ale The Winner is:

Wings Over Europe: Cold War Gone Hot

lock on odpada bo to starsza gra … (2003 rok) , falcon i jetfigter mają mało samolotów do wyboru … więc wybieram Wings Over Europe: Cold War Gone Hot :] dzięki za pomoc :slight_smile:

Eeee nie? :stuck_out_tongue:

no tak , ale to starszy tytul :]

Jeżeli chcesz wszystko na real to radze kupić flight simulator 2004/X i do tego kupić sobie jakiś mode z tymi samolotami.

CO do x52 pro Saiteca to moge sie coś wypowiedzieć bo posiadam go od 2 dni. Wygląda super , trzyma idealnie środek ale czy jest warty 800 zł nie sądze ;). Ja zapłaciłem za niego 250 $ w Canadzie a w Usa sprzedają teraz po 140 $ ale 800 zeta w Polsce to troche przesada :expressionless: . Wyświetlacz jest bezużyteczny do gier w które gram i podobno wiele z nich się psuje szybko. Ma 2 lata gwarancji a wiec zobaczymy co z tego wyjdzie. CO do gier to latam w battlefield2 i bf2 special forces i jak narazie to moj stary joystick logitecha (ktory się zepsuł) sprawiał się lepiej. A może to tylko kwestia przyzwyczajenia , czas pokaże :stuck_out_tongue: . Co do tych gier to są dostępne dema ??

Może Blazing Angels 2? Chociaż to mało ma wspólnego z symulatorem.