Który system operacyjny jest lepszy?

Nie wyczułeś ironii - co insynuujesz :smiley: =====:> . . . .

byc moze lepszym od tych wszystkich jest WINDOWS XP MEDIA CENTER -----> pozyjemy zobaczymy…

no i co stego że będą nowe systemy do chwil kiedyi użytkownik nie posiądzie umiejętności naprawiania i odpowiedniego zachowania sie w czasie awarii to zawsze bedzie twierdził ze jest system zły itp :slight_smile:

to nie prawda ponieważ aktualnie mam 2000 pro z sp4 i nie chodzi na nim wiekszosc gier i troche programów .

Moim zdaniem do domowego użytku najbardziej nadaje się WindowsXP PRO.

Zobacz na tematy pokrewne:

Który lepszy??

Jakich używamy??

Każdy system jest dobry począwszy od Microsoft Windows 1.0 z 1985 r. po Microsoft Windows Longhorn ,Microsoft Windows 2003 server

Wszystkie systemy są ok tylko trzeba je wszystkie dobrze wykorzysktać.

Tylko jest jeszcze coś takiego jak stopniowanie…

:arrow: dobry

:arrow: lepszy

:arrow: najlepszy

:smiley:

Windows 2000 Professional

Używam go już jakiś czas i nie mam żadnych zastrzeżeń

Xp nie przypadł mi do gustu .Win 2000 jest najlepszy najstabilniejszy :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Patrząc na wiekszość postów to XP Pro jest najlepszy :wink:

Bardzo dobrym systemem jako deskop jest windows 2003

Tyle tylko że trza na samym początku co nie co poustawiać…

Nawet nowe gry chodzą n anim doskonale!

Pozdrawiam

według mnie najlepszy jest 98se/me mialem wszystkie systemy i tylko na nich wszystko mi dzialalo bez zadnych dodatkowych programów…

pozatym xp jest dobry ale dobre komputery :smiley:

Podobno najlepszym i najstabilniejszym systemem Windows jest obecnie Win XP, ale mi się on nie podoba. A najbardziej przypadł do gustu Win ME - jeszcze sie na nim nie zawiodłem i nie wiem skąd się biorą niestworzone historie o jego “wadach” :slight_smile:

Gdzieś ty sie takich bzdur wyczytał, XP nie jest wcale taki stabilny, jest tylko najbardziej popularny, a co do stabilności to win2k oraz win2k3, a o winme to moze sie lepiej nie wypowiadam bo poprostu szkoda mi słów : :x

Windows XP

jak miałem starą maszynę to używałem 98 SE - dobry był, teraz gdy mam nowego kompa to używam XP PRO i nie narzekam.

Ja także

Mam 98 i moim zdaniem jeżeli mamy dostęp do sieci jest lepszy. A bez dostepu do internetu to pasuje mi 98 i XP :slight_smile: . Ale to jest tylko moje zdanie :smiley: Pozdrawiam

a co to sa za cechy ktore daja to windowsowi me ze jest taki do d*** ja mam me i jest spoko nie mialem z nim zadnych problemow

Ja używam Windows 2000 i on mi się wydaję byc lepszy od xp lub 98.

Według mnie Windows XP Professional.