Ktory tel n73 czy e65

ktora nokie byscie polecili

:arrow: N73

:arrow: e65

:arrow: inny telefon w tym przedziale cenowym

odp z uzasadnieniem prosze :sunglasses:

E65 lepszy wyświetlacz i WiFi,

N73 lepszy aparat

Sam nie wiem co bym wziął :stuck_out_tongue:

Ja proponuje SE w950i…Bardzo dobry telefonik.

Czysty dźwięk(to jest bardzo dobre w SE),duży wyświetlacz,fajny wygląd

Tylko do muzyki, dzwonienia sms, ale ten telefon nieposiada aparatu, co teraz to standard.

Z tych tylko nokia n73, SEk800i też możesz kupić, ale niema symbiana.

E65, większa mobilność.

co to znaczy? :frowning:

ja polecał bym n73 :smiley:

E65 telefon typu sliders (rozsuwany) mogą wystąpić luzy obudowy ale nie koniecznie,N73 ma to coś co sprawia że chcemy go mieć.

Oba mają system Symbian :ok: E ma gorszy aparat bo tylko 2mpx gdzie N 3,2mpx.E ma aż 6 mln kolorów.

Powiem tak,sam mam e50 i chciałem zamienić na n73 długo się zastanawiałem i doszedłem do wniosku że nie ma sensu,wszystko mają takie same poza kilkoma szczegółami,które nie były dla mnie znaczące i gdyby n73 miała WiFi to bym się nie zastanawiał.

Reasumują,wybierając między E65 a N73 zdecydowanie wziąłbym E65 :!:

róznice w cenie szacują się miedzy 400-500 PLN

Tylko ciekawe gdzie z tego WiFi będzie korzystał

pawel3103 popraw tytuł na konkretny.

np w domu wszystkie kopmpy w domu mam za pomoca WiFi :stuck_out_tongue:

No jak wolisz przeglądać strony na dwucalowym ekranie zamiast na siedemnasto czy tam dziewiętnastwo to twoja rzecz :stuck_out_tongue:

karolzet Jest wiele miast w polsce gdzie są takie miejsca zwane hotspotami i tam można korzystać z WiFi i to za darmo. :smiley:

Poza tym jest to technologia,która zaczyna się rozwijać w telefonach gsm,określa się ją nawet jako 4G

Powiem tak! Zdecydowanie polecam Nokie N73. Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych telefonów jak nie najlepszy na rynku! Nie licząc tu N95, bo prawdopodobnie będzie jeszcze bardziej dopracowany (nie mowie tu o aparacie). N 73 jest telefonem kompletnym (oczywiście jak dla mnie). Sugerując się kupnem tego telefonu brałem pod uwagę świetny odtwarzacz, duża pamięć, świetny aparat z obiektywem Carl Zeiss Vario, bardzo duży wyświetlacz. Oczywiście system symbian, bo to dla mnie podstawa. Jeśli chodzi o E65 też nie jest złym telefonem, ale nie lubie komórek typu slider, bo jednak się zurzywa ten mechanizm i jest niepewny! Oczywiście aparat jest gorszy i odtwarzacz nie tak bardzo dopracowany. Te telefony są dla różnych grup ludzi. E65 kierowany jest dla ludzi biznesu, a N73 dla ludzi lubiących muzykę oraz robienie zdjęć. Jeśli chodzi o wyświetlacze to faktycznie e65 ma o wiele więcej kolorów, ale umówmy się przy tej samej rozdzielczoći na takich wyświetlaczach 2,4’’ nie będzie to zauważalne. Miałem dwa aparaty w ręku i różnicy nie zauważyłem. WiFi? Jak dla mnie zbędny dodatek, więc w 100% polecam N73! Pozdrawiam.

Ja bym polecał N73 bo sam ją mam. kupiłem ją 8 miesięcy temu w anglii i nie żałuję. a ceny są porównywalne. przynajmniej na allegro :slight_smile: mi nie sprawia problemu. a muza bardzo głośno chodzi na głośnikach. przy niektórych piosenkach to aż uszy bolą :mrgreen: ale to zależy czy ważny dla ciebie jest aparat w komórce czy nie :slight_smile:

Dodatkowo E65 nie ma chyba radia. Niby drobnostka ale zawsze :wink:

Telefony róznią się wyświetlaczami ale mnie osobiście już wszystko jedno czy ekranik ma 256k czy 16mln kolorów.

Zastanowiłbym się także nad sliderem bo nie ukrywajmy, po jakimś czasie tego typu komórki łapią luzy i będziesz się cieszył fajną kołatką :stuck_out_tongue:

Z drugiej strony N73 ma joya - jeśli nie lubisz gałek to z pewnością ten element będzie Ci przeszkadzał.

Telefony porównywalne ale inne. Oba są dobre więc możesz spokojnie podjąć decyzję wg własnego uznania :slight_smile:

Ja wybrałbym N73 :lol:

Daj znać na co się zdecydowałeś.