Ktory tel n73 czy e65

(Paweljankrol) #1

ktora nokie byscie polecili

:arrow: N73

:arrow: e65

:arrow: inny telefon w tym przedziale cenowym

odp z uzasadnieniem prosze :sunglasses:

(system) #2

E65 lepszy wy艣wietlacz i WiFi,

N73 lepszy aparat

Sam nie wiem co bym wzi膮艂 :stuck_out_tongue:

(system) #3

Ja proponuje SE w950i...Bardzo dobry telefonik.

Czysty d藕wi臋k(to jest bardzo dobre w SE),du偶y wy艣wietlacz,fajny wygl膮d

(Mafioz09) #4

Tylko do muzyki, dzwonienia sms, ale ten telefon nieposiada aparatu, co teraz to standard.

Z tych tylko nokia n73, SEk800i te偶 mo偶esz kupi膰, ale niema symbiana.

(Lasinski Jacek) #5

E65, wi臋ksza mobilno艣膰.

(Paweljankrol) #6

co to znaczy? :frowning:

(Jajewa777) #7

ja poleca艂 bym n73 :smiley:

(system) #8

E65 telefon typu sliders (rozsuwany) mog膮 wyst膮pi膰 luzy obudowy ale nie koniecznie,N73 ma to co艣 co sprawia 偶e chcemy go mie膰.

Oba maj膮 system Symbian :ok: E ma gorszy aparat bo tylko 2mpx gdzie N 3,2mpx.E ma a偶 6 mln kolor贸w.

Powiem tak,sam mam e50 i chcia艂em zamieni膰 na n73 d艂ugo si臋 zastanawia艂em i doszed艂em do wniosku 偶e nie ma sensu,wszystko maj膮 takie same poza kilkoma szczeg贸艂ami,kt贸re nie by艂y dla mnie znacz膮ce i gdyby n73 mia艂a WiFi to bym si臋 nie zastanawia艂.

Reasumuj膮,wybieraj膮c mi臋dzy E65 a N73 zdecydowanie wzi膮艂bym E65 :!:

r贸znice w cenie szacuj膮 si臋 miedzy 400-500 PLN

(system) #9

Tylko ciekawe gdzie z tego WiFi b臋dzie korzysta艂

(Monczkin) #10

pawel3103 popraw tytu艂 na konkretny.

(Paweljankrol) #11

np w domu wszystkie kopmpy w domu mam za pomoca WiFi :stuck_out_tongue:

(system) #12

No jak wolisz przegl膮da膰 strony na dwucalowym ekranie zamiast na siedemnasto czy tam dziewi臋tnastwo to twoja rzecz :stuck_out_tongue:

(system) #13

karolzet Jest wiele miast w polsce gdzie s膮 takie miejsca zwane hotspotami i tam mo偶na korzysta膰 z WiFi i to za darmo. :smiley:

Poza tym jest to technologia,kt贸ra zaczyna si臋 rozwija膰 w telefonach gsm,okre艣la si臋 j膮 nawet jako 4G

(Effe) #14

Powiem tak! Zdecydowanie polecam Nokie N73. Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych telefon贸w jak nie najlepszy na rynku! Nie licz膮c tu N95, bo prawdopodobnie b臋dzie jeszcze bardziej dopracowany (nie mowie tu o aparacie). N 73 jest telefonem kompletnym (oczywi艣cie jak dla mnie). Sugeruj膮c si臋 kupnem tego telefonu bra艂em pod uwag臋 艣wietny odtwarzacz, du偶a pami臋膰, 艣wietny aparat z obiektywem Carl Zeiss Vario, bardzo du偶y wy艣wietlacz. Oczywi艣cie system symbian, bo to dla mnie podstawa. Je艣li chodzi o E65 te偶 nie jest z艂ym telefonem, ale nie lubie kom贸rek typu slider, bo jednak si臋 zurzywa ten mechanizm i jest niepewny! Oczywi艣cie aparat jest gorszy i odtwarzacz nie tak bardzo dopracowany. Te telefony s膮 dla r贸偶nych grup ludzi. E65 kierowany jest dla ludzi biznesu, a N73 dla ludzi lubi膮cych muzyk臋 oraz robienie zdj臋膰. Je艣li chodzi o wy艣wietlacze to faktycznie e65 ma o wiele wi臋cej kolor贸w, ale um贸wmy si臋 przy tej samej rozdzielczo膰i na takich wy艣wietlaczach 2,4'' nie b臋dzie to zauwa偶alne. Mia艂em dwa aparaty w r臋ku i r贸偶nicy nie zauwa偶y艂em. WiFi? Jak dla mnie zb臋dny dodatek, wi臋c w 100% polecam N73! Pozdrawiam.

(Albert1990) #15

Ja bym poleca艂 N73 bo sam j膮 mam. kupi艂em j膮 8 miesi臋cy temu w anglii i nie 偶a艂uj臋. a ceny s膮 por贸wnywalne. przynajmniej na allegro :slight_smile: mi nie sprawia problemu. a muza bardzo g艂o艣no chodzi na g艂o艣nikach. przy niekt贸rych piosenkach to a偶 uszy bol膮 :mrgreen: ale to zale偶y czy wa偶ny dla ciebie jest aparat w kom贸rce czy nie :slight_smile:

(JUDGE) #16

Dodatkowo E65 nie ma chyba radia. Niby drobnostka ale zawsze :wink:

Telefony r贸zni膮 si臋 wy艣wietlaczami ale mnie osobi艣cie ju偶 wszystko jedno czy ekranik ma 256k czy 16mln kolor贸w.

Zastanowi艂bym si臋 tak偶e nad sliderem bo nie ukrywajmy, po jakim艣 czasie tego typu kom贸rki 艂api膮 luzy i b臋dziesz si臋 cieszy艂 fajn膮 ko艂atk膮 :stuck_out_tongue:

Z drugiej strony N73 ma joya - je艣li nie lubisz ga艂ek to z pewno艣ci膮 ten element b臋dzie Ci przeszkadza艂.

Telefony por贸wnywalne ale inne. Oba s膮 dobre wi臋c mo偶esz spokojnie podj膮膰 decyzj臋 wg w艂asnego uznania :slight_smile:

Ja wybra艂bym N73 :lol:

Daj zna膰 na co si臋 zdecydowa艂e艣.