Który telefon jest lepszy - Nokia 6030 czy Nokia 6070

Cześć,

Aktualnie używan i korzystam od prawie 2 lat z Noki 6030, teraz mam ofertę od Operatora do wymiany telefonu za 1 zł na Nokie 6070. Czy warto brać tą Nokie 6070 czy pozostać na Noki 6030?.

Który według Was ( proszę o opinie ) jest lepszy telefon Nokia 6030 czy Nokia 6070?. A może macie inne sprawdzone już modele Noki prócz tej 6070?.

http://sms.pl/tel/porownaj.php Tutaj sprawdzisz czy się opłaca (musisz najpierw wybrać twój telefon a następnie ten z którym chcesz go porównać), wg. mnie tak.

asziatko , nokia 6070, jest napewno lepiej wyposażona od 6030.

Ma większy wyświetlacz i irdę, aparat i mp3- tylko co z tego jak ma taką małą pamięć.

Jednak mimo wszystko bym zmienił na ten fon, zawsze to coś nowego.

W jakim przedziale cenowym?

Przedział cenowy tutaj jest od 1 zł do 199 zł. Telefon mogę sobie wybrać z listy którą daje Operator, jaki model wybiore taką cene zapłace. Nokia 6070 jest w tym przypadku za 1 zł.

Powiem że na takich gadżetach jak: aparat, mp3 to drugorzędnie mi zależy. Telefon używam praktycznie do dzwonnienia i pisania SMS’ów. Jak by był aparat to od czasu do czasu bym pstryknął jakąś fotkę, jeszcze zależy jak ten aparat robi zdjęcia - jaka jest ich jakość. IRDA napewno by mi się przydała.

Ale w ofercie operatora. Więc podaj może jakie masz w tym przedziale fony do wyboru.

Do wyboru mam takie modele telefonów jak:

  • Nokia 1600 - 1 zł

  • Nokia 2310 - 1 zł

  • Nokia 2610 - 1 zł

  • Sony Ericsson W200i - 99 zł

  • Sony Ericsson W300i - 99 zł

Na Twoim miejscu wziąłbym SE W300i :smiley:

Najlepszy fon z tych wszystkich jeśli chodzi o funkcje. Chociaż W200i też w podobnych cenach chodzi.

Odpadają.

6070 albo w300i

Zdecyduje się raczej na 6070. Wydaje mi się że jest porównywalny do 6030 co teraz mam i nie ma zbytnio bajerów ( poza kamerą i aparatem ).

Zna ktoś z Was może stronę WWW z prezentacją ( np. we FLASH’u ) NOKII 6070?. Żeby zobaczyć jakie ma menu, jakie funkcje itp. Nie kiedy były takie prezentacje telefonów na Sieci ale ostatnio coś zanikły one.