Który telefon wybrać? Myślę o Motoroli V235 :)

(Szarex2 0) #1

W najblizszym czasie zmieniam taryfę i w związku z tym będę miał do wyboru jeden z pięciu modeli telefonów w ofercie za złotówkę. Są to:

• Nokia 1600

• Alcatel OT-E801

• Sony Ericson J220i

• Motorola V235

• Nokia 2610

Z pobieżnego porównania telefonów wychodzi mi że najlepsza będzie Motorola V235, co o tym myślicie? Czy to prawda, że z tych pięciu jedynie Motorola V235 ma aparat cyfrowy? Co myślicie o tym telefonie?

(Krzynio@2@) #2

no włąsnie z tych to ona wydaje sie rozsadna fakt ze nokie sa wytrzymałe ale ona łądna Motorola V235 chodz wole inne tel moze bedzie cos innego inne tel w takiej promocji

(Szarex2 0) #3

W promocji za złotówkę jeśli chce się telefon na kartę, są tylko te modele które napisałem. Inne za złotówkę są już w na abonament. A abonamenu nie chcę bo mam trochę kasy na obecnej karcie i nie chce jej stracić.

(Gengi) #4

v235 to najlepszy wybór. Pożadny, wytrzymały telefon, podłączenie do kompa poprzez zwykły miniUSB, sterowniki na necie /free/ i pyka jako modem, komercyjne oprogramowanie BVRP /jako trial/, i bez problemu zmieniasz grafę i muzę. Aparat co prawda vga, ale jakość jest zadawalająca, w porownaniu z np. nokią /z matrycą vga/. Sam używam dłuższy czas i nie mogę nazekać.