Który telefon wybrać N70 czy SE D750i?

Zastanawiam się ktory,fon wybrac mam okazje wybrac N70 albo D750i po tej samej cenie.Piszcie :slight_smile:

Daje glos na SE - raz lepsza bateria dwa brak mulacego symbiana

osobiście wziąłbym D750i :wink: szkoda tylko że nie ma K750i w tej ofercie :wink:

oba telefony posiadam z tym że dziś mało D750i z nerwów nie rozwaliłem o ściane ale widze że jeszcze chodzi, D750i bije N70 wyglądem to najważniejsze a joystick mnie dobija w nim.

Z tych dwóch wziołbym N70 - lepszy system operacyjne czyli symbian ktory daje multum mozliwosci i 3G, choc 3G nie jest czesto uzywane, no ale za kilka lat… :]

D750i ma tylko lepszą baterie i aparat bo ma AF, ale za to ma wiecej wad.

N70 wiecej warta, zawsze mozesz sprzedac i kupic d\k750i bądz w800i

Jest ale nie za 565 zł chyba cos z 700 zl

Złączono Posta : 05.06.2007 (Wto) 17:51

to za ile masz możliwość kupienia tych telefonów??

bo k750i nówke w komisach (przywiezione np. z Francji bez simlocka z polskim menu i gwarancją) kupisz za ~550 zł a d750i za około 20-30 zł mniej :slight_smile:

Mam okazje je kupić za 565 zl N70 kosztuje-565zł bez simlocka D750i tez tyle samo tylko ze ten D750i jest na gwarancje a N70 nie ma gwarancji.

moi koledzy mieli nokie te N series z symbianem i ponoć dużo problemów mieli z nimi (były to N93 i N73) także mam mieszane zdanie co do symbiana…

(PS jak chcesz mieć 3g to bodajże SE K610i/ k600i umożliwia taką zabawę :P)

M taki bajer nie jest potrzebny mi jest potrzebna duza pamiec,Mp3,Aparat od 1,3 Mpix do 2Mpix,Irda,Bluetooth,USB,moze byc

SYMBIAN

wideo. :slight_smile:

N70 na najnowszym sofcie chodzi prawie tak szybko jakby wogóle symbiana nie było :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 05.06.2007 (Wto) 18:33

D750i ma mały wyświetlacz…

Poszukaj sobie samsunga d600 jeżeli zależy Ci na wyświetlaczu. Samsungi biją na głowę inne marki telefonów pod względem wyświetlacza. d600 aparat 2 mpx micro sd. filmy się kapitalnie ogląda jakość mp4 powala na tym wyświetlaczu

wygląd według ciebie jest najważniejszy? a co ty baba jesteś? czy tak mało się znasz?

Złączono Posta : 05.06.2007 (Wto) 21:18

to prawda samsungi mają najlepsze wyświetlacze na świecie, ale to tylko cząstka możliwości telefonu, z resztą samsung już tak dobrze nie wygląda, może kiedyś się doszkolą i dorównają se i nokii.

Nokia niedawno podpisała umowę z samsungiem i oni będą dla Nokii robili wyświetlacze.

Co jak co ale samsungi sa jednymi z najładniejszych telefonów na rynku. Wyświetlacz + te same możliwości co np. SE i do tego styl i klasa.

Kwestia gustu :wink: Jak dla mnie są za bardzo pozaokrąglane :wink:

Ja zraziłem sie do nowych Noki . Osobiscie sprzedalem 6280 przez soft ( wiesza sie ,rozłącza rozmowe ,nie widzi sim tragedia, nawet po zmianie oprogramowania to samo) . Zakupiłem 6310i i problem mam z głowy - brakuje tych bajerów ale przynajmniej telefon działa w 100%

Zdecydowanie N70 !!

Taka jest prawda , nieważne co byście tu pisali…

n70 bije i jeszcze raz bije D750i

KUP N70 a zrobisz dobry interes !!

Nokia n70 , ma DOBREGO symbiana , który w cale nie zamula !!

Czery , styl i klasa…to jest kwestia gustu. Ale mają jedna poważna wade - samsungi są bardzo delikatne. Ja tych telefonów przez to nie polecam.

Brał bym N70. Nowy soft i telefon jest super. No i symbian. Możesz przez to mieć praktycznie wszystko w telefonie.

Dzięx za wszystkie opowiedzi mi tez sie podoba NokiaN70.Mówią ze Nokie są najlepsze :slight_smile: