Który telefon wybrać na abonament z Ery ? 6288 czy N70?

Tak ,muszę wybrać któryś z tych telefonów.

Ja bym wybrał 6288. jest nowszy, lepsza rozdzielczość ekranu. reszta to samo.

ja tez polecam 6288 nowoczesny i wytrzymały

Od kiedy 6288 ma Symbiana?

sorry pomyliłem z nokią 6280:):):slight_smile: tak więc polecam N70! !!

No ,moglibyście rozwinąć ,swoje wypowiedzi.Rozpatrzyć wszystkie + i - .wiem ,że symbian jest wolniejszy ,lecz to jest symbian ,nie ograniczone możliwości.Na 6680 nie ma symbiana ,.lecz kręci lepsze filmy (640x480).Pozdrowienia ,czekam na odpowiedzi innych użytkowników.

Jesli do wyboru masz tylko te dwa telefony to bierz N70. Chcby dlatego ze ma Symbiana i nie wierz w co co inni mowia tzn ze jest wolny, wiesza sie itd. Takie denne opinie pisze dzieciaki ktore kupia sobie drogi telefon i nie potrafia z niego korzystac! Symbian to OS tak jak windows. Poprostu JAK DBASZ TAK MASZ!

N70

  • symbian
  • gorszy wyświetlacz (ale mimo wszystko bardzo dobry)

6280

  • lepszy wyświetlacz,

  • filmiki w VGA

  • brak symbiana

Zgadzam się w 100% Zostało tu wszystko idealnie powiedziane. Symbian to system dla ludzi, którzy szukają funkcjonalnego telefonu do różnego rodzaju celów. Jest to nie ograniczona możliwość zmiany wszystkiego w telefonie. Oprogramowanie instalujemy, jakie tylko nam się wymarzy. Korzystam już z telefonów symbian od czasów kiedy do polski wszedł Siemens SX1. Był to hit wśród telefonów. Od tamtej pory nie mogę sobie wyobrazić telefonu bez systemu. Ty wybierz sobie taki telefon jak dla ciebie jest potrzebny. Są to dwa zupełnie inne telefony. Zastanów się czy będziesz potrzebował korzystać z programów pod symbiana, jeśli nie to bierz tą drugą nokie. napewno będziesz miał mniej kłopotów. pzdro.

wiem już:P

Bierz N70. Teraz bez problemu wgrasz sobie softa z Music Edition do ‘zwykłej’ N70. I simlocka tez mozna bezproblemowo zdjąć.

Ja już za tydzień będę miał N70 :slight_smile:

Szkoda że n70 nie ma filmów vga …

ALe tak to telefonik wymiata

No fakt ,szkoda ,a mi by się one bardzo przydały.Choć n70 wcale takich zlych filmow nie robi.

Złączono Posta : 14.06.2007 (Czw) 8:46

Dalej piszcie swoje propozycje .

n70 ma format mp4 . A te vga to 3gp . A 3gp to przestarzały format .

nie ,kolega ma n6280 i mu nagrywa na avi.

N70 nagrywa filmiki w rozdzielczosci 300x200 (nie pamietam, ale jakos kolo tego)

Ja mam nokie 6288 i szczerze nie polecam tego fona. Strasznie w nim ta klapka lata. Troche to żenujące zwłaszcza że telefon do najtańszych nie nalezy. A do tego mam go od 6 miesięcy i dwarazy zaliczył serwis:/ O N70 zbyt dużo nie wiem więc nie moge nic napisać.

Mi ta nokia nagrywa filmy w 3gp, ale jakośc jest naprawde bardzo dobra, można powiedzieć że porównywalna z DVD. Ale za to zdjęcia fatalne:/ Niby 2mega a chyba nawet wszystkie telefony konkurencji z aparatami 1,3 mega robą lepsze fotki:/ Beznadziejne odwzorowanie barw i często występują liczne szumy:/ przeważnie zdjęcia wychodzą rozmazane:/

A co jest ? haha

Bierz N70…