Który telefon wybrać?

Otóż tak. Mam “kilka” typów na oczku :wink:

Po pierwsze to Nokie 6300,

Po drugie Sony K550i,

Co przemawia za pierwszym telefonem? Dość duży ekran i dużo kolorków. Metalowa obudowa - może być. Jeszcze kilka rzeczy by się znalazło, tylko szkoda czasu na wymienianie.

Drugi zaś telefon, nie jest najgorszy, mały, skromny, w miarę kwadratowy ekran, dużo ciekawych opcji, dobry aparacik + z flesh, niby ok, oby dwa mi się podobają. Tylko jest jedno ALE przy SE! Otóż one zawsze mają dziwne wejście do ładowania czy kabla USB. Z Czasem to się wyrabia, a ja nie mam czasu na zabawę i ustawiania żeby się ładowało. Także nie wiem, czy dalej SE prowadzi taką politykę, czy z tym wejście jest już w porządku :wink:

Na czym mi zależy? Przede wszystkim bateria. Wiadomo, czym więcej użytkuje, bawię się nim to bateria pada zaraz. Estetyka, dość dobry głośnik do rozmowy, szybkie ładowanie fona, no i to chyba wszystko:D

Czekam na ciekawe wypowiedzi :wink: Z góry dzięki wszystkim!

jeżeli zal,eży ci na baterii to K550i

Ok, a jak wygląda sprawa z tym wejściem do ładowarki? Nie popsuję się szybko? Tak jak to miało miejsce w moim k300i.

w K300i, K500i, K700i było to stare wejście, mi też się psuło :smiley: (miałem K300i)

ale w nowszych już naprawili to (od K750i do teraz jest to samo :smiley: )

To znaczy wejście jest te same? Czy ulepszono? Sorki, za takie pytania, ale takowego SE nie miałem w rączkach, także nie wiem jak wygląda z tym sytuacja.

K550i ma w miarę dobrą baterię, ale mogłaby dłużej trzymać.

Co do wejścia teraz jest OK, nic się nie psuje.

Z tych dwóch też brałbym K550i pod względem dłuższego żywotu baterii, ale z wyglądu bardziej podoba mi się nokia. :wink:

Jeśli pamiętam klawisze w SE były malusienki, jak wygląda sprawa z pisaniem w sms. Może dużo nie piszę, ale często.

szczerze poleciłbym ci smartphone albo palmfona ale w tego typu urządzeniach nie ma mega baterii :slight_smile:

może pomyśl nad Nokiami Eseries? napisz ile masz kasy na telefon…

bierz k550i jest super fajnie się go trzyma w ręku i jest po prostu fajny

Do 500 zł max z przesyłką!

Mam teraz Nokie 1600 i chciałbym po prostu dobry telefon - w miarę na czasie. Tak, żeby się nie psuł!

Jeszcze mi wpadł ten SE w880i.

http://www.ceneo.pl/414719

do 500zł bierz Nokie N73 używke z allegro bez gadania , bije na głowę obydwa bo ma symbiana :] nie wspominając o aparacie 3,2Mpix z autofocusem i optyką Carl Zeiss, wyświetlaczu, głośnikach i ogromnej ilości softu do niego jak np. oglądanie filmów w divix’ie , panoramiczne foty, pilot do tv itd …

Tylko nówka wchodzi w rachubę.

A czy kurier rozwozi paczki w sobotę?

ale n73 strasznie tnie chyba że odrazu zmienisz softa

Po pierwsze zależy to od opcji w jakiej paczka jest wysyłana. Z dostawą w sobotę z reguły jest kapkę drożej. Poza tym są firmy/kurierzy, którzy jeżdżą również w sobotę mimo iż paczka wysłana była przesyłką ekonomiczną. Ale z tym różnie bywa. :smiley:

Chodzi mi o firmę UPS i Pocztex

To może LG KS360? Super się pisze SMS’y na klawiaturze QWERTY.

jak max 500zł to może wyrwiesz E65, E51 i 6120cls :wink:

UPS - jak pisałem wyżej

POCZTEX - nie wiem, ale kiedyś się reklamowali, że pracują również w soboty.