Który telefon wybrać?

SE k300i jest na pewno lepszy pod względem funkcji i bardzo popularny, ale tą Nokię też często widuje się u ludzi. Sagem odpada!

Jak macie jakieś zdjęcia zrobione SE K300i lub nokią 6020 to prosiłbym o wrzucenie ich na forum tak dla porównania jakości.

Jak na razie znalazłem zdjęcia z k300i

http://www.gsmcenter.pl/pg.php?tid=343&s=7

Ja polecam SE K300i ponieważ sam go używam i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli chodzi o multimedia to słaba polifonia, aparat dobrej jakości, mały wyświetlacz!

Nokia to najlepsza marka telefonow dostepna na rynku

ta jasne tylko ze niemozna normalnie podlaczyc kabla usb jak w poprzednim poscie pisalem i na ktorym probojesz mi pomoc. W motoroli elegancko sam wyszukuje komputer jako nowy dysk , sony ericsson tez tylko nokia jakies stery porabane trzeba:/

Więc jednak są problemy że musisz czyścić ?

Jak się nie znasz to nie pisz…

Bierz Nokie 6021 troche droższa od 6020, ale ma poprawione błędy.

K300i kiedyś był dobry… teraz już spada i to sporo.

Sagem, nie miałem go w ręku ale ta firma poprawiła się w produkowaniu fonów (szczególnie wyświetlaczy). Może ten model będzie dobry ? :stuck_out_tongue:

Z tych co podałeś tylko Nokia, nie będzie pużniej problemów ze sprzedażą, a funkcje też ma niczego sobie.

geforc: tak jest jak się kupuje kable za 10 zł z allegro

TaOs : jak niewiesz gdzie kupilem to niepisz ok ?? jakbys poczytal moj post o tym to bys co innego napisal i takie uwagi do mnie sa lekko niena miejscu adminem niejestes :confused: wiec F I_I C K ([]) F F

Ma ktoś z was tego Sagema to niech się wypowie na jego temat(np. jakie robi zdjęcia), bo wacham się między nim, a SE K300i z Nokii już zrezygnowałem.

Może w salonie pozwolą Ci się pobawić którymś z tych telefonów.

TejuT i COOL ze z nokii zrezygnowales Mądry człowiek (wreszczie) :slight_smile:

TejuT : współczuje… ale twój wybór.

geforc : wiesz że obrażanie użytkowników jest zabronione ? Twój post zgłaszam moderatorowi.

Moim zdaniem Nokia 6020 to telefon biznesowy, z klasą, a K300i to telefon dla dzieci i młodzieży.

karolzet : nie przesadzajmy :wink: Biznesowy to jest 6230i a 6020/6021 to jest telefon dla młodzieży poziomu średniego

To jest moje zdanie :wink: Lepiej wyobrazić sobie businessman’a z N 6020 czy z k300i?

A ja bym napisal ze takim telefonem bedzie raczej 6310i ;]

hmm

ja sie też długo nad tym zastanawiałem i posatanowiłem za 2 tyg. (jak mis ie skonczy stara umowa) kupić Sagema my400X!! moim zdaniem dla mnie będzie odpowiedni :slight_smile: zalezy jeszcze czy chcesz koma do szpanu, czy do użytkowania… jak do użytkowania to Sagem :slight_smile:

boner3773 : taaak na pewno ten wyświetlacz z 65k kolorami na prawde się przydaje do pisania smsów szczególnie ;D hahahha Głupoty gadasz

bjkaras : tak było 3 lata temu :wink: teraz jakbyś nie zauważył jest jużinna generacja telefonów.

:mrgreen:

Poza tym napewno wszyscy mają takie wprawne oko i używają telefonu do oglądanie filmów na DVD, że robi różnicę ta ilość kolorów :smiley:

Magik : ale chyba mówienie komuś że głupoty gada to co innego niż powiedzenie mu że jest idiotą prawda ? :stuck_out_tongue: