Który telefon wybrać ?!

A pod jakim kątem lepszy?

Ta nokia jest poprostu nudna :stuck_out_tongue:

Nokia:

  • wyświetlacz 208x208

  • pamięć 32MB + karta

  • radio

  • mp3

  • wielkość wyświetlacza

  • gry

  • cena

Sagem:

  • wyświetlacz 262k

  • wielkość wyświetlacza

  • mp3

  • karty pamięci

  • brak radia

więcej znajdziesz na http://www.mobile.inspiracja.com

Ciekawe po jakim czasie sagem się nudzi:P

każdy się nudzi po góra 2 tygodniach…

Nie wiem bo zaraz go sprzedam :stuck_out_tongue:

Nom własnie troche kiczowo ze ten sagem nie ma radia :-x ale mp3 to nadrabia :twisted:

Ta motka e1000, tez ciekawy fon, 2 aparaty + lampa błyskowa wbudowana, tylko aparat 1.2mpx :? i nie ma irdy…

Jak duza jest roznica miedzy 1.2 a 1.3mpx ?

A irda mi nie za bardzo potrzebna po pewnie odrazu kupie kabel pod USB

Pewnie zdjęcia są w rozdzielczości 1280 x 960 (lub cos koło tego), a w 6230i (1,3Mpix) 1280 x 1024.

Z tego co wiem to praktycznie żadna …

Ta Motorola e1000 mi sie podoba ;p

A co do Nokii i Sagema to Sagem …

Nokia przereklamowana i w ogóle badziew ;p

Sagem to Sagem, a Korai to Korai,

Można wiedzieć czemu Nokia to badziew? Ile miałeś/aś Nokii w życiu? I skoro jest przereklamowana to gdzie ją teraz tak intensywnie reklamują ?

Dokładnie tak :lol:

Killer a mógłbyś mi przesłać jakies foto z 6230i i tego Sagema, pliss ? - soul90@op.pl , i jeszcze jakby ktos miał to z tej e1000 - oczywiscie foty prosze o jak najwiekszej rozdzielczosci :slight_smile: , bo nie weim czy w kazdym fonie tak jest, ale w tym siemens c65 ktorego mam aktualnie jak robie zooma to zdjecia są mniejsze :confused:

Ta motka e1000 - jak ją bedą mieli w Orange, to sie zastanowie nad nią 8) , pojde nawet dzis zapytac czy mają ją w ofercie :slight_smile:

Tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=69259&postdays=0&postorder=asc&highlight=jako%B6%E6+por%F3wnywalna&start=15

na drugiej stronie jest foto, które zrobiłem 6230i na moim osiedlu.

P.S jedno z lepszych jakościowo zdjęc które zrobiłem tym telem.

OK, dzięki :D, ładna fota, kazda taka wychodzi ?

Byłem pytać w Orange to:

Motki e1000 - nie mają :\

Nokia 6230i - w granicach 800zł

Sagema myX 6-2 - niby już nie mają :open_mouth:

Jedne wychodzą tak, jedne gorzej, zależy od światła itp.

Ja polecam Sagema MY-X-6

Byłem w innym salonie Orange, i zapytałem o to samo, to tej motki e100 nie mają, nokia 6230i jest, i sagem myX 6-2 tez jest w ich ofercie :D, i ten gosciu powiedział ze schodzą one i teraz ma tylko atrape za szybką hehe. ale ogolnie to jest :D.

A w tym salonie co wtedy byłem (najblizej kaj mieszkam) to 2 grubasy siedzą i gowno wiedzą :evil: