Który telefonik polecacie z tych?

Który według Was, i dlaczego ? Pod względem różnosci funkcji i mozliwosci tego telefonu polecacie ?

Sagem myX 6-2

Motorolla e1000

BenQ-Siemens S88

Sharp GX30

Motorolla E1

E1 - mały, zgrabny i potężny.

No i jeszcze przyciąga ceną :slight_smile:

żaden z nich

który nie “czy”…czytanie ze zrozumieniem.

E1 :wink:

fajny, mały, funkconalny i dość tani =)

nie bardzo

taki sobie

lepiej nie

w żadnym wypadku

może być

Hym…

Ten Sharp ma duzo mozliwosci i fajne bajerki ! I nie psuje sie.

Sagem ma w Orange ponoc wadliwego softa (jak anrazie)

Według mnie w tych czasach kazdy fon jest dobry :slight_smile:

Zobacze w naszych sieciach kom. ktory sie najbardziej z tych opłaca wźiąść :).

A np. Noki nigdy nie wezme, szkoda $ bo płace tylko za firme, a ma duzo mniej mozliwosci od innych tanszych fonow na rynku. Porownując cenowo i z funkcjami.

a trwałość i niezawodność? Inne tego nie mają co Nokia

No właśnie :slight_smile:

Jak nie przeszkadza ci menu w motorolach to weź tą E1 :slight_smile:

dla mnie przereklamowane…reklamowane jako super ekstra telefony ale mi się nie podobają :stuck_out_tongue:

bierz E1 =)

Mi się wydaje, że każdy producent reklamuje swoje produkty jako super ekstra :stuck_out_tongue:

Świetna komórka ma prawie wszystko!

Ja powiem tak bardzo atrakcyjnym telefonem cenowo jest Motorola E1 jest naprawde telefon godny polecenia .

Sagem 6-2 telefon sam w sobie jest naprawde świetny ale przez oprogramowanie na razie ci go nie polecam i nie można ściągnąć simloka na razie .

Benq - Siemens dla mnie jest to /cenzura/ na którym jest postawiona wisienka kategorycznie ODRADZAM

Sharp - mało znana marka i będą problemy z częściami do niego w razie zepsucia też odradzam.

motorola e1000 mnie osobiście nie podoba sie wygląd ale jeżeli chodzi o funkcje to można brać

Takie jest moje zdanie :mrgreen:

Nie wiem czy akurat te telefony są w promocji u opów…, ja pamiętam tylko, że w promocji jest ten Sagem. Moim zdaniem abonament się śrenio opłaca:P

zdecydowanie e1000

Ja był wybrał:

benq_siemens_s88.jpg

Bo mi się bardzo ten telefon podoba :lol:

a ja bym polecił nokie 6600 komputer w telefonie . wszystko mozna wgrac do tego tel.

a ile chcesz przeznaczyc na ten interes?

Złączono Posta : 30.08.2006 (Sro) 9:11

troszke niższa cena polecam ta nokie! !!

Z tych fonow co Wam podałem kazdy mi sie podoba :).

Motka ROKR E1 jest w Plusie a Sagem myX 6-2 w Orange i ten Sharp jest chyba tez w Orange. Innych RACZEJ nie :/.

I ta motka e1 ma słaby aparat… moze lepiej tego Sagema by wźiąść ? Softa bedą pewnie wydawac coraz nowszego to pojde z nim na gwarancje i wymienią mi na nowego… Jak myslicie ? A ktory fon jest wiecej wart - ten Sagem czy E1 ? Moze by tak ktoregos z nich sprzedac i kupic e1000 ?

Bo do sharpa nie ma polskiego menu i zeczywiscie mogly by byc problemy jakby sie cos popsuło, a ten Benq fajny bo fajny, ale niwim sam jeszcze hehe… :slight_smile:

SOGA

a nie podoba ci sie ten co za oferowałem ???

  • OSOBIŚCIE POLECAM SHARPA GX30

Posiadam aktualnie model GX30i , jest to troszke lepsza wersja. Telefon jest cudny, MP3, super wyświetlacz, wymienne karty sd/mmc. Proszę sie nie przejmowac brakiem polaka, menu jest tak łatwe w obsłudze że SZOK :slight_smile: Zobacz real zdjecia mojego Sharpika :slight_smile:

67661.jpg

Witheld

Zdjęcia chyba lepsze niż z K750i :slight_smile:

Wrzuć jakieś zdjęcia bez żadnej obróbki (w pełnej rozdzielczości) :slight_smile: