Który telefonik polecacie z tych?

Porównujesz K750i z Sharpem. :x :x Hehe, zdjęcia Sharpem wychodzą wręcz niesaomowicie niż K750i. Jakie mam dodać zdjęcia? Wykonane telefon czy telefonu w pełnej rozdzielczości?

Wykonane telefonem w pełnej rozdzielczości :slight_smile:

karolzet dodam jutro zdjęcia pełnej rozdzielczości!

tomek. zielony - niestety nie, ale dzieki za pomoc :slight_smile:

Witheld - cudeńko :D. Zapomniałem dzis o niego spytac czy mają w Orange i Plusie :/.

W Orange juz Sagem’a myX 6-2 nie mająjuz wogole…

Motka ROCKR e1 jest w plusie, ale juz ogolnie jej nie produkują i tylko pojedyncze egzemplarze :/… Mialbym ja dzis za 1zł z abonamentem 55zł, ale wstrzyamłem sie jeszcze… Poczekam jeszcze.

Jestem tez zainteresowany Motką L7, polecacie tego fona ? Ale rowniez nie weim czy jest w ktorejś z sieci… Podacie link do Orange i Plusa jakie fony mają ogolnie w ofercie ? bo nie umie sie tam doszukać…

SOGA

masz .

tu maz telefony w orange

tu masz w mixplus

Bierz BenQ-Siemensa! !!

tomek.zoelony - thx :slight_smile:

Witheld a w tym sharpie ponoc nie idze ustawic mp3 na dzwonek, to prawda ? I są niby jakies problemy połaczenia g z PC… ?

thX.

P.S Dodam jeszcze ze nie chcialem za bardzo tej motki rockr e1 ze względu tez na słaby aparat…

SOGA

zielony.

Benq-Simens S88

SOGA jest możliwość ustawienia MP3 na dzwonek w wersji GX30i .

Ta wersja umożliwia również przesyłanie plików przez Bluethooth i iRdę.

Dodaję linki do zdjęć wykonanym Sharpem GX30i

:wink:

Ładne fotki, szczegolnie tego SPV :smiley:

Dorzuce jeszcze kilka zdjęc

e 1000 … tylko ona ma symbianka… ale pomysl nad 6630 jezeli wchodzi w rachube…

Witcheld ładne foto :smiley:

e1000 ma symbiana :O, nie wiedziałem !

Piszą ze do symbiana mozna WSZYSTKO wgrać, ale jak wygląda to WSZYSTKO ? ? Mozna wgrac winampa, np. jakąs gierke z neta ? co jeszcze ? Doradzcie.

A Motka L7 - ciekawie sie prezentuje i ma funkcje na ktorych mi zalezy - co o tym fonie myslicie ? I jest w PLUSIE

SOGA

mozesz wyszystko wgrac do symbiana.

wystarczy kabel i wgrywasz soft.

tylko musisz sobie poszukac w necie programów do tego tel. lub na allegro

ja własnie teraz do swojej noki wgrywam . opere,antiwirusa,odtwarzacz mp3,

Psiloc Total irRemoteFull - Za pomoca tego programu mamy Pilot w telefonie

i jeszcze to ,Photo Fusion - Program do Aparatu 400% Zoom

ja mam nokie 6600

pozdro

Złączono Posta : 01.09.2006 (Pią) 12:27

jak bys nie chciał na abonament to polecam ci ten telefon

nokia 6630 z symbianem

lub nokia 6600 taka ja mam , moze zle robi zdjecia ale ma duzy soft. a do zdjec jest aparat tu tez jest symbin

tomek. zielony - no wlasnie trzeba szukac specjalnych programow pod symbiana i do modelu fona ;). A po co mi opera i antywir w fonie hehe xD.

Mysle nad Motką L7 i Motką e1000 - te funkcje co te 2 fony mają odpowiadają mi w 100% :D.

Przydałaby sie jakas opinia kogoś o fonie L7 ;> ? Kto ma, kto uzywa i moze o nim powiedziec jakies - i + tego fona ? Nie złamie sie w kieszeni ? hehe :slight_smile:

Posiadam ten telefon od maja tego roku jest na prawde super :mrgreen: Bateria trzyma 5-7 dni jeśli się nie bawie(cięzko się oprzeć:)jak się sporo mp3 słucha i kręci filmy czy też gra to bateria szybko pada nawet po 1 dniu ale to w extremalnych przypadkach jeżeli rzadziej z tych bajerów sie korzysta to 2-4 dni trzyma :stuck_out_tongue: Posiadam kartę 256MB i mam ok 200 tapet i ok 50 mp3 i jeszcze troche miejsca jest :stuck_out_tongue: Jedyna wada(jeśli się karty nie ma) to mała pamięć telefonu ja mam coś 9MB.Telefon lekki mały wogóle się go nie czuje w kieszeni!Na wyswietlaczu jeszcze ani jednej ryski nie zauwarzyłem na obudowie tak samo.

Bez obaw jest wytrzymały :lol:

Aparat ma tylko 0,3 Megapixela

A tu fotki:

fotorw3.th.jpg

foto1kz8.th.jpg

foto2gc9.th.jpg

oprocz aparatu 2 mega pixela, ten telefon rewelacji jak dla mnie nie robi…

przejrzałem szczegółowo oferty wszystkich naszy trzech cudownych operatorów sieci komórkowych :mrgreen: ale w żadnej nie znalazłem motoroli e1000 może mi ktoś napisać gdzie ją można dostać (chodzi mi o abonament)??

don maciej - jak narazie w naszych sieciach nie ma tefo fona :(, i raczej na abonament nigdzie nie dostaniesz… Ja tez czekam na niego, moze w święta bedzie w ktorejs z sieci…