Który TV LCD lepszy? LG czy Samsung?

(Milas15) #1

Witam.Prosze o krótką odpowiedź...

Mogę sobie wybrać telewizor 32" do 1500zł, oczywiście nie będe kupował go na internecie!

Nie wiem, który wybrać?

Samsung 32" A330 HDready

czy

LG 32" 32LG3000 HDready

Który z nich wy byście wybrali?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

pozdrawiam!

(Bartaz10) #2

Ja bym brał LG bez zastanawiania

(Zbychdb) #3

I duży błąd, kupiłem LG 32", po 10 miesiącach wypalił mi pionowe paski na matrycy od obrazu 4:3, wymiana trwała prawie 2 miesiące (oczywiście TV zabrane do reklamacji), zamiana na model o gorszych parametrach (nie chciało misię szarpać), kupiłem Samsunga 46"", LG poszło do sypialni, Samsung obraz kryształ, żadnych wypaleń, mnóstwo gniazd (samych HDMI 4 szt, USB itd), bomba, mam go od olimpiady w Pekinie, zdecydowanie polecam Samsunga.

(kamil_w) #4

Ja również polecam Samsunga. Jak kupowałem swój telewizor to porównywałem obraz w różnych sklepach i wachałem się pomiędzy Sony Bravia a telewizorem od Samsunga. Zdecydowanie najlepszy obraz. Wybrałem Samsunga, bo Sony jednak był droższy.

(Dawid Sloma) #5

...do tej kwoty POLECAM Samsunga LE32A451. Ma lepsze parametry niż ten A330. Miałem jakiś czas temu okazję testować oba te telewizory i z czystym sumieniem mogę polecić model 451! !!

(neo10) #6

Także polecam telewizory Samsunga ;] są najbardziej niezawodne ;] Sam mam dwa i innych bym nie kupił ;]

(Adalbert) #7

Jakbyś mógł dołożyć 200zł i miał miejsce na 37'', to bez chwili wahania wziąłbym Panasonic VIERA TH-37PV8 http://www.ceneo.pl/1454600

Natomiast jeżeli musisz wybierać w podanym zakresie, to raczej Samsung, chociaż najlepiej samemu wybrać się do RTV Euro AGD czy Media Markt i na własne oczy zobaczyć jak wygląda obraz.