Który TV LCD lepszy? LG czy Samsung?

Witam.Prosze o krótką odpowiedź…

Mogę sobie wybrać telewizor 32" do 1500zł, oczywiście nie będe kupował go na internecie!

Nie wiem, który wybrać?

Samsung 32" A330 HDready

czy

LG 32" 32LG3000 HDready

Który z nich wy byście wybrali?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

pozdrawiam!

Ja bym brał LG bez zastanawiania

I duży błąd, kupiłem LG 32", po 10 miesiącach wypalił mi pionowe paski na matrycy od obrazu 4:3, wymiana trwała prawie 2 miesiące (oczywiście TV zabrane do reklamacji), zamiana na model o gorszych parametrach (nie chciało misię szarpać), kupiłem Samsunga 46"", LG poszło do sypialni, Samsung obraz kryształ, żadnych wypaleń, mnóstwo gniazd (samych HDMI 4 szt, USB itd), bomba, mam go od olimpiady w Pekinie, zdecydowanie polecam Samsunga.

Ja również polecam Samsunga. Jak kupowałem swój telewizor to porównywałem obraz w różnych sklepach i wachałem się pomiędzy Sony Bravia a telewizorem od Samsunga. Zdecydowanie najlepszy obraz. Wybrałem Samsunga, bo Sony jednak był droższy.

…do tej kwoty POLECAM Samsunga LE32A451. Ma lepsze parametry niż ten A330. Miałem jakiś czas temu okazję testować oba te telewizory i z czystym sumieniem mogę polecić model 451! !!

Także polecam telewizory Samsunga ;] są najbardziej niezawodne ;] Sam mam dwa i innych bym nie kupił ;]

Jakbyś mógł dołożyć 200zł i miał miejsce na 37’’, to bez chwili wahania wziąłbym Panasonic VIERA TH-37PV8 http://www.ceneo.pl/1454600

Natomiast jeżeli musisz wybierać w podanym zakresie, to raczej Samsung, chociaż najlepiej samemu wybrać się do RTV Euro AGD czy Media Markt i na własne oczy zobaczyć jak wygląda obraz.