Który windows?

a po co mi najnowsza?? na Viste nie czekam - bo i tak mam za słabego kompa :smiley:

ale tak patrzac na screenshoty z tej wersji SUSE… zatkało mnie

wygladem kopia Win XP :roll: moze tylko przycisku “start” brakuje :smiley:

szczerze mowiac nie spodobalem sie takiego podobienstwa do windowsa…

teraz mi pozostaje szukanie na forum - jak to zainstalowac :smiley:

This version runs entirely from the bootable DVD and is not installed on the hard disk.

yyyyyy?!? to to chodzi z plyty?? :o (widze ze jest tam jeszcze wersja do instalacji:P ) ale mnie to zaskoczylo :stuck_out_tongue:

ja mam linuxa SUSE 9.3 (juz nie pamietam dokladnie) i dla mnie jest prosty w obsludze … ale tylko w obsludze bo jesli chodzi o jakies majsterkowanie czy cos to… :smiley: … i ma elementy z win … linux jes o tyle dobry ze praktycznie zero problemow z wirusami … net na nim smiga ze … 8)

pozdrawiam

w gazetach to kosztuje około 30 zł najmniej a w necie masz za free to samo!! :mrgreen:

z grami spod windy będzie duży problem, poprostu niebędą działać a co do Mu to tu jest krutka instrukcja jak to odpalić

oczywiście za pomocą Wine (emulator windy dla linuxa)

osobiście aplikacji nie używałem ale skoro jest to pewnie działa ;]

heh to dopiero pytanie :mrgreen: pewnie niebyło by ich aż tyle gdyby kturyś był wyraźnie lepszy :slight_smile:

ja polecam SuSe

jeszcze ejdno pytanko… z teg co widze to instalka jest na 5 plytach :roll:

ile zajmuje ten osprzet na dysku?? bo moj windows zajmuje (sam katalog c:\windows) 710MB (wlasnie sprawdzilem :stuck_out_tongue: )

a dysku zbyt wielkiego nie mam… 2 partycje x 9,5GB…

tak wiec ile?? :smiley:

jeszcze jedno pytanko:) (chyba sie nie skoncza)

noi jeszcze takie profilaktyczne pytanie:

jakie on ma wymagania?? (podejrzewam ze moj komp wydoli skoro mi tak SUSE polecacie :stuck_out_tongue: )

no dosyc sporo mi tak okolo 10GB … :?

oooooooo to po ptakach :frowning:

a nie mozna zainstalowac w jakies okrojonej wersji?? (windowsa sie da nawet baaaardzo okroić :stuck_out_tongue: )

no mi sie zdaje ze cos takiego … teraz to nie jestem pewny :slight_smile: ale racze tak … :?

heh jak dojdziesz do momentu w instalce w którym wybierasz jakie pakiety zainstalować z sysem to zaznacz tylko te najpotrzebniejsze to naprawde ograniczy wielkość instalki :mrgreen:

myśle że w 2GB powinieneś sie zmieścić

2GB :? :roll: :wink: :-o

hmmmmmmm

chyba sie na niego drapne :smiley: a co mi tam :smiley: w koncu darmowy jest :slight_smile:

huhu ale gadki =p

ja miałem przejść z xp prof. na Linuxa…ale

ale mnie troche martwi obsługa ;sssss

komendy/konsole/kompilacja ;sss może i fajnie by było, ale siem troche boje =p

pozatym chcesz kupić sobie tanio linuxa?

http://www.allegro.pl/

w wyszukiwarce wpisz “Suse”

i będziesz mieć najnowszą wersję za ~5-10zł +koszt przesyłki =p

pozdrawiam =)

Niby dlaczego lepiej kupić, niż ściągnąć?

:shock:

A u mnie jaki byłby windows najlepszy?? Ja też nie mam wypasionego kompa bo zaledwie:

256 MB SDRAM 133 MHz(zamierzam podwoić)

Intel Celeron 1111 MHz

GeForce 2 MX/MX 64 MB RAM

Co do pierwszego zapytania to sam nie mam pojęcia. A mnie też nie zależy na wyglądzie, a tylko na wydajności i prędkości. Jednym słowem to im szybciej tym lepiej.

Mam podobną konfiguracje komputera procesor troche słabszy Durona 800 pamieć 1 giga grafe tą samą.Polecam Windowsa XP,stabilny system jeśli dbasz o niego będzie ci długo chodzil (u mnie prawie 8 miesiąc :slight_smile: )

mam takie pytanko. ile waży (mb) MICROSOFT WINDOWS XP MEDIA CENTER EDITION 2005 SERVICE PACK 2 (taki orginalny, jeśli ktś wie) ???