Który wybrać Fon?


(Czarek3310) #1

Witam! Mam problem jaki mam kupić telefon?


(Neon1992) #2

Porównaj sobie:

SE Z520i

NOKIA 6020

Ale moim zdaniem lepszy jest SE Z520i, ponieważ: ma większą pamięć, obsługuje dzwonki mp3, posiada większy ekranik, ma bluetooth.


(Boner3773) #3

moim zdaniem zdecydowanie SE.


(JUDGE) #4

Moim zdaniem to jest wybór pomiedzi Picassem a Malczewskim i raczej nie można ich porównywać ze sobą.

Znam kilka osób, które mają telefonik Nokia 6020 i generalnie są zadowoleni. Jednej z nich tylko uszkodziło się oprogramowanie po pół roku.

Co do komóreczki Sony Ericsson Z520 nie znam nikogo, kto mogłby wyrazić o nim osobistą opinię, jednak z porównania wynika, że jest lepszy od ww. Nokii.

Musze jednak zaznaczyć, że jestem PRZECIWNIKIEM PUDERNICZEK czyli telefonów z klapką :?


(Danielm86) #5

Nokia bo jest niezawodna


(JUDGE) #6

Nieprawda. Nokia jest tak samo awaryjna jak inne telefony. Spójrz na mojego posta powyżej i przejrzyj w sieci opinie dot. tej marki.


(Danielm86) #7

znam opinie. Że:

  • ble bo za drogra

  • ble, że takie menu szare

  • ble, ble, ble

Większość to wyssane z palca opinie gówniarzy bez pojęcia co mają badziew a sadzą się na Nokię. Znam wiele osób co używali np SE, Sagema, Siemensa itd i zawsze mieli z nimi problemy

czy to z wyświetlaczem, baterią, softem itd.

Ja mam 6020 już rok tak jak moja siostra cioteczna czy brat cioteczny. Mój telefon jechał już po asfalcie, spadał po schodach a mimo to jest cały. Kogo tylko znam z Nokią to nigdy nie miał z tą firmą problemów. A te opinie są napisane tylko przez userów innych telefonów. Te opinie ani grzeją ani ziębią. Zabawki to tylko dla dzieci.