Który wybrać - SE K750i czy SE K600i?

Który tel. wybrać - SE K750i czy SE K600i ?? Cena ma być ok. 400 i nie wiem czy lepszy nowy K600i czy używany K750i. Jeśli ktoś mógłby zaproponować coś ciekawego to jest jeden niepodważalny warunek: tel. musi mieć radio.

ja bym kupił K600i

nowa konstrukcja

ma 3g

i w ogóle ładniejszy :smiley:

Nowszy to jest chyba K750i :? (można dostać ful nowych, a K600i jest mało nowych)

I tu się zgodzę :smiley:

Bez żadnych wątpliwości K750i no chyba, że masz małe dłonie z długimi paznokciami, w przeciwnym razie możesz trochę się zirytować umieszczonymi w dośc nieszczęśliwy sposób klawiszami w K600i.

Poza tym lepszy aparat foto oraz karta pamięci również przemawiają za K750i.

Możesz popatrzyć też za k610i lub w800i.

W komisie widziałem k600i za 350zł bo sam się zastanawiam nad nim.

k600i z tego co mi wiadomo nie ma sotu na karty pamięci

Na pewno nie ma slotu na karty pamięci, więc jak chcesz mieć więcej multimediów w telefonie to k600i odpada.

k750i ;]

Skoro musi mieć radio to w takim razie k610i też nie.

Zostaje ten k750i.

Wam się kompletnie modele mieszają. K600i nie ma slotu na karty, a K610i ma. Z tych wszystkich modeli najlepiej bierz K750i.

Racja K750 jest świetny. Sporo osób go ma więc zły nie może być. Aparat robi genialne zdjęcia i posiada slot na kartę w przeciwieństwie do k600i. Miałem z nim do czynienia i powiem tylko: bierz i się nie oglądaj :slight_smile: !

A może W810i ?? Telefon stosunkowo nowy, seria Walkman i karta pamięci 512 MB w zestawie :wink: K750 to telefon stary i bardzo popularny :wink:

sorry, bardzo ale k750i nie jest aż tak stary! !!

i stosunkowo droższy. janusz27 ale jak masz na tyle kasy to dołóż do niego.

Ja bym brał k750i