Który wybrać telefon?

Powiedzcie który wybrać telefon.

Ja bym się zastanowił, czy nie zainteresować się modelem 6230 - jest droższy, ale posiada więcej funkcji (odtwarzacz mp3, radio). 6020 jest dość ubogi

Nokia 6020 na bank , ale i tak nie mam teraz kasy heheheheheh

Zdecydowanie Polecam Motorole V 3,chociaż ma małą wadę z czasem Klawisze mogą sie odciskiwac na wyswietlaczu ,a tak poza tym Ten telefon jest SUPER

skąd ta pewność?

ja bym wybrał k300i lub V3

Motorola V3 ma największą rozdzielczość ekranu ze wszystkich telefonów (176x220). Ta motka ma również najwięcej kolorów (262 tysiące) niż pozostale modele. Prawie wszystkie modele (oprócz SE T630 bo on ma aparat 352x288pikseli) mają aparat VGA. Jedynie SE K300i ma odtwarzacz mp3, odtwarzacz video ma tylko motka i ten SE. Wszystkie telefony obsługują wiadmości MMS (nawet video mss, niestety motka nie onsluguje video mms). Wszystkie telefony mają WAP i GPRS. Dzwonki polifoniczne mają i wiele innych funkcji.

Z tych telefonów wybrałbym SE K300i bądź Motke V3.

Jeśli idzie o funkcjonalnośc se K300i bije wszystkich na głowe.I w innych tematach piszecie że motorola V3 to szpan.Widzieliście to “coś” na żywo?Po rozłożeniu jest długości cegły a o szerokości juz nawet tu nie mówie

Osobiście posiadam telefon: Sharp GX30.

sharp9dj.jpg

Telefon pochodzi z Vodafone. Telefon jest o 100% lepszy od tel. Polskich np. V3, K700i itd. Poniżej zamieszczam zdjęcia wykonane telefonem Sharp GX30. Zdjęcia zrobione tej zimy podczas mojego pobytu w górach:

picture000325zu.th.jpgpicture000383te.th.jpgpicture000465ap.th.jpg

Naprawdę zdjęcia robione tym telefonem wychodzą wręcz świetnie. ( Aprat 1 Mpx ).

Proszę zobaczyć ceny telefonu na Allegro:

http://www.allegro.pl/showcat.php?id=10899

Naprawdę Świetny telefon. Posiada min. Mp3, dyktafon, lampę błyskową (7 kolorową). I inne rzeczy…

Witheld : b.dobry fon, ale jak by ktoś chciał wziąść go w abonamęcie to kapa ;p

Z tych fonów bierz 6021 ! nie mylić 6020 :stuck_out_tongue:

Masz rację. Telefon można kupić już za nie duże pieniążki.

Ale powiedz kto bierze telefon na abonament np. Nokia 3510i ? Opłaca mu się to ? No właśnie nie. Sam posiadam telefon na abonament i miałem Nokie 3510i. Sprzedałem i zakupiłem SHarpa. Teraz wymieniając telefon w Abonamencie najlepiej dołożyć i wziąść najlepszy. Później można sprzedać go za wiele więcej.

Witheld: a kto bierze jakiegośsharpa jak może mieć np: W800, albo chociażby V3x ?

Najlepiej Motorole V3 a jak masz więcej kasy to Sony Ericsson W800i lub K750i

Według mnie SE K300i. Spoko telefonik.

K300i - Czy dobrze się czujesz ?

Czuję się bardzo dobrze. czarek_47 ja ci polecam tego sharpa.

PZDR :smiley:

K700i, albo w ostateczności k300i, albo coś z serii K… Bardzo dobra linia telefoników :wink:

Jezeli bierzesz telefon na karte to zaufaj mi. Nie kupuj K700i czy K300i weś kup Sharpa GX30 i zobaczysz co on potrafi. Nie wyobrazasz sobie jakie on robi zdjęcia. K700i wymiękka. A wogole co Ja tu robię :stuck_out_tongue: