Ktory wybrac?

Chce sobie kupic nowy telefonik:)

waham sie pomiedzy Sony Ericsson K750i ;Nokia 5300 ;Nokia 6131 ;Samsung D600E ;

ktory wybrac?? pomocy!!

Bystryyy ja bym polecił Ci

Sam go używam jest na niego dużo gier, dodatków itp. I ogólnie jest fajny. ^^

jest najlepszy

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Najlepszy

Też tak uważam

zdecydowanie ten k750i jest najlepszy kumpel ma i wypas zdjęcią no jak na cyfrówce :wink:

k750i mam od wrzesnia Wzór telefon , te nokie to niemaja nawet w połowie tego co ma ten SE a kosztuje dwa razy więcej

A ja dla odmiany polecę ci Samsunga.

Co prawda sam mam X820, ale D600E jest bardzo zbliżony możliwościami (a nawet lepszy, bo ma port na kartę pamięci).

Minus Samsungów to bateria, która nie trzyma za długo. Ale jak dla mnie to nie problem wetknąć wtyczkę częściej do gniazdka.

No i nie wszyscy lubią slidery.

Plusy - niesamowity wyświetlacz, świetny dźwięk, b. dobry aparat, b. dobra jakość wykonania i… można by tak jeszcze długo :slight_smile:

miałem ten sam dylemat albo d600e albo k750i , wziąłem k750i bo d600e był za drogi (we wrześniu elegancka nówka 950zł) a za k750i dałem 850zł , ostatnio jednak w d500 zepsół się wyświetlacz i naprawa wynosi 200zł a telefon wart 400zł i mysle ze dobrze zrobiłem że wziąłem k750i , zaraz napewno ktoś napisze ze mi padnie po miesiącu joystick w k750i , one tylko padają jak ma ktos telefon “od firmy” i na firme rachunek i nieszanuje telefonu , tak samo jest z autami na firme “kratkami” nieszanuje się go to póżniej sie psuje … się rozpisałem :stuck_out_tongue:

Mam k700i i to nie jest telefon na firmę. Dbam o niego i pomimo że ma już rok, nie ma ani jednej ryski (byl trzymany w pokrowcu). Ale dżojstik działa coraz gorzej. Całe szczęście mam jeszcze kilka dni gwarancji i zamierzam z niej skorzystać.

my mówimy o k750i a nie o antyku jakim jest k700i :x

też w nim psują sie te joysticki choć jest ciut lepiej niż w k700i.