Ktory z telefonow wart zakupu

(LORD+++VADER) #1

Chce kupic sobie telefon,ale nie wiem bardzo,ktory z nich jest dobry, moze ktos z was uzywa tego telefonu i pomoze w podjeciu decyzji.Dziekuje

1 Samsung x510

2 Sony Ericsson w300 l

3 Motorolla w375,k1,v3xx,v360

4 Lg kg220,u8210

5 Alcatel ot c630

(Miki009) #2

Polecam w300i jeśli tylko lubisz słuchać muzyki to on jest dla Ciebie idealny. Miałem taki Telefon jest kosmiczny może trochą kiepski aparat (0,3Mpx) ale da się wytrzymać. Polecam! !!

(Kravjec) #3

No słuchaj. kg 220 miałem i jeśli ci na żadnych bajerach nie zależy to ci go polecam. małe rozmiary, aparat

(maciasss1) #4

Zależy do czego Ci ten fon potrzebny, jeśli ma być do dzwonienie , smsowania i sporadycznie robionych fotek i do tego wytrzymały to myślę że ten samsung będzie najlepszy.LG kompletnie nie znam, ale moja kumpela wzieła coś takiego w abonamencie i zaraz się go pozbyła.(poprostu jej niepodpasował). SE mnie jakoś nie przekonuje, może i ma ten odtwarzacz mp3, ale wygląd jest iście odpustowy, a od kumpla wiem, że u niego straszne problemy były z softem. Motoroli nie polecam, ze względu na idiotyczne menu (subiektywne odczucie). A sam posiadam Nokię:stuck_out_tongue:

(iwa nike) #5

SE k510i - spoko tel

(maciasss1) #6

może i co do funkcji, ale z wykonaniem to już bywa różnie. Widziałem 3 miesięczne tel (k510i), z strasznie poluzowaną klapką i do tego odpadająca srebrna farba która jest wokół obiektywu:/