Ktory z telefonow wart zakupu

Chce kupic sobie telefon,ale nie wiem bardzo,ktory z nich jest dobry, moze ktos z was uzywa tego telefonu i pomoze w podjeciu decyzji.Dziekuje

1 Samsung x510

2 Sony Ericsson w300 l

3 Motorolla w375,k1,v3xx,v360

4 Lg kg220,u8210

5 Alcatel ot c630

Polecam w300i jeśli tylko lubisz słuchać muzyki to on jest dla Ciebie idealny. Miałem taki Telefon jest kosmiczny może trochą kiepski aparat (0,3Mpx) ale da się wytrzymać. Polecam! !!

No słuchaj. kg 220 miałem i jeśli ci na żadnych bajerach nie zależy to ci go polecam. małe rozmiary, aparat

Zależy do czego Ci ten fon potrzebny, jeśli ma być do dzwonienie , smsowania i sporadycznie robionych fotek i do tego wytrzymały to myślę że ten samsung będzie najlepszy.LG kompletnie nie znam, ale moja kumpela wzieła coś takiego w abonamencie i zaraz się go pozbyła.(poprostu jej niepodpasował). SE mnie jakoś nie przekonuje, może i ma ten odtwarzacz mp3, ale wygląd jest iście odpustowy, a od kumpla wiem, że u niego straszne problemy były z softem. Motoroli nie polecam, ze względu na idiotyczne menu (subiektywne odczucie). A sam posiadam Nokię:P

SE k510i - spoko tel

może i co do funkcji, ale z wykonaniem to już bywa różnie. Widziałem 3 miesięczne tel (k510i), z strasznie poluzowaną klapką i do tego odpadająca srebrna farba która jest wokół obiektywu:/