Który z tych laptopów jest najlepszy do 1500 zł

Ja chciałbym dołączyć się do tematu iż sam szukam laptopa ale do 1200 zł(ale to ma być głównie laptop do internetu i prac biurowych , oraz do pogrania np. w cs lub seetlers , cod2 , gta , więc cena 1200 to jest max ,i musi mieć przekątną minimum 14 cali i wi-fi orz nagrywarkę dvd !!

ten Acer to optimum w tej cenie chyba że kupisz używanego p4 centrino solo…

a ten HP COMPAQ NC6000 - wystrczy do internetu i prac biurowych , oraz do pogrania np. w cs lub seetlers , cod2 , gta , ?? - tani jest 900zł ,a ten laptop ma być jak najtńszy …

obie karty średnio nadają się do gier zwłaszcza w cod2 i gta3…

a masz może inne propozycje laptopa do 1200zł -z wymaganiami jakim podałem(musi mieć przekątną minimum 14 cali(najlepiej 15,4 i wi-fi oraz nagrywarkę dvd !!

chcesz mieć nowego o przystępnych parametrach za 1200 to tylko acer 5220. stare laptopy mają sporo minusów. stare dyski, ten ma tylko dvd-rom, gorsze matryce, tylko 3 miesiące gwarancji. a acerka masz nowego na gwarancji 2-letniej (dla firm rok), dysk minimum 080, celeron M min. 1,86, dużo wejśc dodatkowych i dosyć dobre wykonanie i materiały jeśli chodzi o laptopa w tej cenie - mam i polecam

o wiele ciekawszą propozycją będzie :

http://allegro.pl/item347566249_hp_comp … ntium.html

z 2 rdzeniowym procesorem…

no ciekawy ten hp …

Bierz tego co polecił technik_electro lub tego Acera 5220 nic lepszego nie znajdziesz

tylko jeśli chodzi o gwarancję to z tym hp mogą być problemy bo on jest przwieziony z usa

hp-ki się nie psują, powinien spokojnie podziałać, inna sprawa ,że to serwis hp polska rozstrzyga czy komputer może zostać naprawiony przez lokalny serwis (rozmawiałem w tej sprawie z serwisem HP).

nie istnieje sprzęt który się ie psuje - przereklamowane hpeki nie są tutaj wyjątkiem

Mam tego Acerka 5220. Jestem bardzo zadowolony. Co najważniejsze, to nie prawda, że karty intela są takie fatalne. Obecnie przy 512 ramu bez problemu ruszają mi dwa okna gry Lineage 2 Kamael i chodzi dobrze. Można dokupić ram 2 GB, zawsze się przyda. A jedyna uwaga to tylko ekranik glare. Czasami dokucza odbijające się pomieszczenie w ekranie. Ale zawsze lapka można obrócić w inna stronę :smiley:

ja bym brał 1 albo 3 albo tego

Wiem że więcej kosztuje, ale cena okazyjna…

Ale są chyba też dostępne te modele z matową matrycą chociaż na sto procent nie wiem

pisząc nie psują mam na myśli uszkodzenia płyt głównych (zwłaszcza sekcji zasilania), matryc (ich podświetlania itd), co niestety jest częstym objawem w śród marek typu fs,acer.

awarie są bardziej liczne ilościowo ponieważ i sprzedaż takich laptopów jak acer jest większa a jeżeli czegoś jest mniej to normalne że w serwisach będzie mniej spotykany niż te modele które są w bardziej korzystnej cenie i ich sprzedaż jest o wiele większa

Jeśli chodzi o gry na chipsetach intela to polecam:

http://www.intel.com/support/graphics/sb/cs-012643.htm

Wystarczy wybrać posiadany układ i system operacyjny a pokaże się tabelka obsługiwanych gier.