Który z tych monitorów będzie najlepszy?

Witam , jak w temacie który z tych monitorów będzie najlepszy ? Wszystkie trzy są “23” calowe gdyż taki chce właśnie kupić :slight_smile: Ponieważ 22 calowe są zamałe i nie widać jakości " Full HD "

  1. Samsung P2350 DVI “23” Cale

  2. LG W2361V-PF “23” Cale

  3. PHILIPS 231E1SB “23” Cale

Który z nich będzie najlepszy ? Monitor ma być przede wszystkim do gier , ale też do siedzenie na necie , gg itp. czyli do normalnego użytkowania z naciskiem na Granie w gry :slight_smile:

A może BENQ G2420HDB “24” Cale ???

Bardzo prosze o odpowiedz , pozdrawiam :slight_smile:

Każdy jest dobry … :smiley: :wink:

Lecz ja osobiście bym wybrał SAMSUNGA ( mam sentyment do tej marki ) :wink:

Miałem kiedyś monitor samsunga przez 8 lat i ani jednej awarii teraz mam telewizor 31 cali i tez na razie brak awarii :smiley: .

Moim zdaniem to najlepsza marka :wink:

No też mam obecny Monitor LCD 17 Samsunga już ponad 8 lat i zero awari wszystko pięknie chodzi :slight_smile:

Ja proponuję coś z podświetlaniem LED np. Benq G2420HDBL.

hehehe czyli ten co Ja wymieniłemteż , podoma Mi sie mega z wyglądu :slight_smile: No i parematry ma takie same jak pozostałe LG czy Samsung no i jest tańszy bo 24 cale w cenie 23 calowych tych LG i Samsungów ale czy jest dobry ? DObra to jest firma ? :slight_smile:

Nie ty tego nie wymieniłeś, spójrz na końcówkę:

Ta firma jest dobra, opłacalna przede wszystkim :).

A faktycznie końcówka inna u mnie bez “L” a czym one się od siebie różnią ? :slight_smile:

Już napisałem ten z L ma podświetlanie LED = lepsze.

Ok , a dobry będzie ten monitor do gier ? Dobre będą kolory itp ? No i oczywiscie do normalnego użytkowania ? :slight_smile:

Miałem wziąść 22 cale monitor ale podobno za mały i nie widac jakości HD :shock: Dlatego zastanawiałem sie nad 23 i 24 Cale no i padło na 24 :slight_smile:

LED ma równomierne podświetlenie i także dobre kolory w porównaniu do LCD, jak najbardziej do gier.

Ok , dziękuje Ci bardzo kolego za pomoc :slight_smile: Wybór padł na tego BENQ :smiley: