Który zasilacz lepszy?

Amacrox Frei Erde 500W czy Enermax Liberty 500W? I dlaczego?

Enermax ma na linii 12V po 20A a Amacrox po 18A no i jest bardziej obciążalny

Ja bym brał Amacrox Frei Erde 500W bo jest mocniejszy od Enermaxa

Ważne jest aby sprawdzić jakiej jakości prąd płynie z tego zasilacza bo można dostać 20A marnej jakości prądu albo 18A idealnie prostego. Ale te dane będą pewnie dostępne na stronach zajmujących się szczegółowo testami np. benchmark.pl. Ze swojej strony mogę dodać że sam do nowego zestawu zamierzam kupić Corsair CMPSU-520HXEU - 520W, którego zakup polecam Ci rozważyć. W testach na benchmark.pl wyrażali się o nim w samych superlatywach.

To jak wreszcie? :wink:

Z tych dwóch Enermax.

charakterystyka prądowo-napięciowa podobna a enermax ma kable odpinane.

Ale ja bym brał Frei Erde 550W w tej cenie.

Enermax ale do Twojego configu tak jak już wspomniał CyraX_X wystarczy Amacrox 450 za 159 pln

Złączono Posta : 03.07.2007 (Wto) 17:27

w tej cenie to też będzie dobry wybór gdyż ten model posiada 4 linie po 15A na linii 12V

Słuchajcie, ale między Amacroksem a Enermaksem jest różnica ponad 100 zł. Nie lepiej zatem wziąć tego pierwszego?

amacrox Ci spokojnie starczy do zestawu wiec spokojnie go polecam

Aha, czyli z czystym sumieniem mogę go brać? Bo kasy nie mam na tyle, żeby za te same parametry zasilacza dawać ponad 100 zł więcej…

z czystym sumieniem możesz brać

na nim można spokojnie pociagnąć GeForce z serii 8800

A ja będę miał 8600, czyli jeszcze lepiej? Dobrze rozumuję, tak? :wink:

tak. 8600GT nawet nie ma wtyczki 6pin

Nie wiele brakowało a właśnie na ilość wtyczek PCIe tudzież PEG naciąłbym się wybierając zasilacz :slight_smile: Nabywam GF8800GTX a on potrzebuje już dwóch rzeczonych wtyczek. Prawie to samo a robi różnicę :slight_smile:

Weź Enermaxa

Fajna opcja z odpinanymi kablami.

Jak bym miał więcej kasy to też bym go kupił bo kable latające po pł.głównej nie wyglądają zaciekawie :stuck_out_tongue:

jak z tych dwóch to enermaxa, super zasilacz, cichutki no i odpinane kabelki - zapomniałem o “tłoku” w obudowie… no i fajna opcja - cooler nie wyłączy się aż zasilacz się nie schłodzi :mrgreen:

Wezmę Amacroksa, bo nie mam kasy na droższego Enermaksa.