Który zasilacz lepszy?

Witam mam pytanie który z zasilaczy jest lepszy bo nie wiem czy zostawić swojego ocz modxtream 500w czy zmienić go na Corsair vx550w 80 plus ???

Który jest lepszy tak ogólnie ???

Corsair był by trochę lepszy ale przy twoim sprzęcie nie opłaca się wymiana, ocz modxtream 500w to bardzo dobry zasilacz mam dużo lepszy i bardziej prądożerny sprzęt i5-760 kręcony na 3,2GHz i GTX560 u ciebie zasilacz ma jeszcze sporo miejsca nie wiem czy go wykorzystasz w 60% a Corsair vx550w 80 plus ma sprawność 80% czyli u ciebie różnicy to nie robi

a po co wydawać kase na nowy zasilacz jak ten twój obecny jest ok. kase możesz przeznaczyć na ramy itp

Mam drugiego kompa i padł mi zasilacz a tego corsair’a mam w bardzo smiesznych pieniądzach i dlatego sie pytam który lepszy to bym sobie tego corsair’a do swojego kompa przełożył a OCZ włoże do tego drugiego.

A nad ramami myśle ale nie wiem czy nie lepiej płyty głównej nie zmienić bo na tej płycie mam tylko max 4 gb ram’u a tak to 8 bym walnął.

bez różnicy, oby dwa będą chodzić na połowę swoich możliwości

A zapomniałem napisać o karcie graficznej bo mam GTX 260 GOLDEN SAMPLE i wtedy zasilacz który ???

do tej grafy jest zalecany zasilacz 500W nie robi to różnicy

obojętnie który wsadzisz dla komputera będzie to samo tak samo nie szukaj na siłę różnic tam gdzie ich nie ma i chyba nie rozumiesz jaka jest różnica miedzy tymi zasilaczami, jest ona niewielka są to dobre markowe zasilacz i patrz na ich moc 500W

Ok dzięki bart86 za info i poradę.