Który zasilacz wybrać - pojedynek

Zastanawiam się nad tymi zasilaczami:

Bo przeczytaniu wielu testów i opinii/recenzji już kompletnie zgłupiałem. Nie wiem co wybrać. Chodzi mi o dobry zasilacz do 300 zł do PII x3 720 (W przyszłości pewnie OC), zasilacz nie musi być koniecznie modularny.

Najbardziej się jednak przychylam do MxS 500W. Niepokoi mnie tylko to, że ma czasami zauważalne skoki napięcia między spoczynkiem, a obciążeniem oraz niektóre opinie mówią o dużej głośności, natomiast jeszcze inne do cichości bliskiej BeQuiet!

Ja Wam pomagałem, a teraz Wy możecie mi pomóc. :smiley:

Z góry dziękuję! :slight_smile:

corsair - moze wiecej nizli nalepka mowi i ma 2 lata wiecej gwarancji niz ocz…

tak naprawde, to nie ma nad czym sie zastanawiac :slight_smile:

Zdecydowanie ten - bardzo dobry zasilacz pod kątem stabilności, cichością i mocą, oraz samą konstrukcją.

To może podepnę się pod temat:

A pociągnie HD4870 1GB VAPOR-X? i czy będzie zapas na OC? proc tez x3 720

Spokojnie starczy :slight_smile:

A ten Corsair ma tylko jedną linię 12V i stosunkowo mniej A na każdej linii co do ModXStream 500W…

:?:

tyle, ze jedna linie ma tez i ocz - po prostu pozniej jest rozdzielona na dwie wirtualne - taka sztuczka producentow pod specyfikacje Intela :smiley:

i pierwsza z brzegu (google) recenzja z uwzglednieniem overload’u - 44Ax12V=

ps. strona no.6

Punkt dla Corsaira. Zostają tylko skoki napięcia pomiędzy spoczynkiem, a stresem… Nigdzie nie ma testu.

te skoki nie sa duze i mieszcza sie jak najbardziej w normie 5%

poza tym:

czesc mozna zrzucic na kable, bo sa dosc dlugie choc w dobrym przekroju :slight_smile:

ps. sam posiadam ocz sxs500 i nie to, zebym nie polecal go - corsair jest po prostu troche lepszy, nie mowiac o ilosci zlaczy i modularnym podlaczeniu