Który zestaw jest lepszy?

(Aaxxee) #1

Witam

Co lepsze?:

Intel Core 2 duo E 4400 + Geforce 8500GT 512MB czy

Athlon 64 x2 5200 + Radeon HD3450 512MB

Prosze o opinie

Pozdrawiam

(Michal Kolatek) #2

Co to ma być promocja z biedronki?

Napisz czy coś składasz, czy co robisz z kompem.

(Asterisk) #3

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

(system) #4

Gościu a co Ciebie to obchodzi co on składa czy co robi z kompem. Zadał konkretne pytanie i zamiast pisać takie bzdury, odpowiedz sensownie. Po raz kolejny śmiem twierdzić, że to forum to po******* jest… Pierwszy raz sie z takim czymś spotykam, hahaha a na wielu forach już pisałem, ale to przechodzi wszystkie pojęcia…

(Michal Kolatek) #5

Może wolisz żeby kupił złom, ja raczej staram się doradzić coś lepszego, jak byś coś wiedział o sprzęcie to od razu byś się zorientował że to naciąganie klienta mocnym procem 512mb na grafie, ale karta nie nadaje się do nowszych gier, nawet w starszych będzie mulić, reszta części nie znana, kiepskie sklepy i markety od dawna stosują taką taktykę sprzedaży.

(Poniaatowski) #6

Moim zdaniem zdecydowanie to : Intel Core 2 duo E 4400 + Geforce 8500GT 512MB

Tylko powiedz mi jaką tą kartłę wybrałeś z chłodzeniem ( jakiej firmy ).

(system) #7

OK to Twoje zdanie, nie jego, i nie moje. Nie muszę się znać, dlatego nie odpowiadam na jego pytanie. To następnym razem odpowiedz mu co jest lepsze bo takie pytanie zadał a nastepnie dodaj od siebie, że nie proponujesz ani tego ani tego…

(Mariosti*) #8

@undefinedman

Czy tak trudno wpaść na to że Tobi chciał kulturalnie przekazać że i jedna i druga para są do bani w ich cenach?Ponieważ w cenie “E 4400+8500GT 512MB” można mieć z powodzeniem e2180 + 8800gt 256mb albo i 512…

(Aaxxee) #9

Troche zamieszania.

Nic nie kupuje te kompy juz sa, to wybor. Co wybrac i dlaczego?

Pozdrawiam

(Jonek29) #10

Intel jest zawsze lepszy od AMD, jak byś chciał coś droższego to E8200/E8400.

GeForce jest lepszy w grach niż Radeon, za to przegrywa w benchmarkach.