Ktoś dorwał honor 7c za złotówke na Allegro?

U mnie nie pisze ile kupiło:

Nadal nikt nie wytłumaczy czy to celowe czy padło?

Padło. Koszt reklamy to 850 zł * 100 smartfonów = 85 tys. zł. W rezultacie reklama marki i akcji na wszystkich większych portalach https://www.google.pl/search?q=honor+7c+za+1+zł&source=lnms&tbm=nws&sa=X

Myślę, że opłacało im się.

koszt reklamy chyba zerro zł bo nie wierze że ktoś coś kupił na tej aukcji,jak kupił jak strona nie działała,zwykła ściema.

Jak zobaczyłem reklamę na gazeta.pl to odpuściłem temat z powodów oczywistych :slight_smile:

Przecież widać, w treści aukcji, że w trzeciej minucie słychać strzały :stuck_out_tongue_winking_eye: Przeczytaj opis telefonu na głos to sam zobaczysz :stuck_out_tongue_winking_eye:

ps. oczywiście, że padło bo akcja oznaczała ddos w praktyce :wink:

1 polubienie

Fotka z AW:

Gdzie ta fotka ?

Tu:

w komentarzach.

1 polubienie

Ciekawe jak zmierzyli te 30 sek? Z moich obserwacji: już o 12:00:03 nie można się było wbić na serwis :slight_smile:

1 polubienie

A u mnie Allegro działało bez przeszkód. W międzyczasie szukałem klocków Lego dla Córki i nie miałem problemów.

1 polubienie

To oszustwo nikt tam nic kupić nie mógł chyba że dla tej jednej aukcji administrator serwisu wyciął cały ruch i tylko odblokował pracownikom allegro po ip i oni sobie wykupili.Albo sam wykupił 100 telefonów za 100 zł czemu nie,jak sie jest administratorem to można różne chece robić i zwalać na rzekome błędy techniczne.

Może na serio tyle ludzi klikało Odśwież, że nie wyrobiło. Przeciez Allegro nie ma serwerowni jak M$ czy Google :stuck_out_tongue:
Jednak miło zobaczyć taki przekret na własne oczy i poczuć to niz potem czytać w newsach po necie.

Nie no, czemu przekręt? Przykłady z życia pokazały już niejednokrotnie, że Polacy lubią promocje (Lidl, Xiaomi). Jedyne wątpliwości można mieć do ofert złożonych przed południem.

Ale jak ktoś coś mógł kupić jak padła strona? chyba telepatycznie sie nie da kupić tylko trzeba kliknąć kup teraz i następnie klinąć potwierdz kupno czy coś takiego ,nie da sie tego zrobić jak nie działa strona.A jak ktoś kupił to musiała mu działać czyli musiał być priorytetowany ruch ,a kto ma takie możliwości? tylko administrator serwera ,ja mam ping do allegro 10-11 ms czyli bardzo dobry ping i mi strona nie działała.

Tak samo możesz mieć pretensje do Lidla, że nie mogłeś wejść do środka i kupić wymarzone, promocyjne Crocsy, bo tłum ludzi blokował Ci przejście. Pisanie skarg, pretensji i odwołań skończy się wiadomym skutkiem.

1 polubienie

No wg. ciebie to sprzedali 100 tel jakimś losowym klikaczom,może tak było ale wątpie raczej albo cała ta akcja to fikcja albo administrator zablokował ruch na tej stronie i tylko tam jakimś znajomym królika odblokował.

Akcja była rozreklamowana w portalach technologicznych i “ogólnotematycznych” (wspomniana gazeta.pl). Jeśli ktoś liczył, że pomimo rozgłosu uda mu się kupić jedną ze stu promocyjnych sztuk, to… to musi być niepoprawnym optymistą :wink:

Idąc tym tropem nikt nic nie powinien kupić.

A jednak znalazło się stu optymistów :slight_smile: