Problem z Game Pass Ultimate - błąd 0x803f900a

Wyskakuje mi błąd 0x803f900a

U mnie na Series X nie ma problemu.


Tu masz listę rzeczy do zrobienia. Najlepiej gdybyś rozwinął, kiedy ten błąd się pojawia i czy dotyczy wszystkich gier z Game Passa.

Pierwszy raz od zakupu series x (na premierę) pojawił mi się ten problem. Nie mogłem włączyć żadnej gry z oferty Game Pass Ultimate (co śmieszne już pobierać tak). Assasin Creed Vallhala (wer. pudełkowa) uruchamiał się bez zająknięcia.
Status konta też wyświetlała konsola prawidłowo. Przelogowywanie nie dało nic. Dopiero twardy reset z 5 min odłączeniem od prądu za trzecim razem pomogło. Wygląda na to, że wszystko wróciło do normy.

A propos gamepass, chce ktoś 7-dniowy kod? mqyy2-qffq2-vgx64-dgv4w-fwdgz

A mógłbyś sprzedać za dyszkę…

Ja do końca tego roku mam wykupiony i szczerze pisząc pomimo dzisiejszej awarii jestem mega zadowolony. Już Switch mnie rozleniwił jeśli chodzi o granie, a series x sprawiła, że nie mam ochoty wrócić do PCtowego grania. Quick Resume to mistrzostwo świata.
Mam ochotę na kwadrans grania wybudzam konsolę i gram. W przypadku PC to i z 5 min. trzeba by gra włączyła się i załadowała save.

Obecnie można kupić za jakieś 4 złote, więc no nie wiem gdzie ta dyszka i kto za nią zapłaci… :smiley:

Widuję zbyt dużo takich ofert, gdzie ktoś nawet darmowe rzeczy sprzedaje, byle te kilka złotych wpadło.

U mnie też rano były problemy. Teraz jest już ok. Zna ktoś jakieś fajne gry dla dzieci Xbox Game Pass? Ograłem już z młodym Unravel i Unravel 2 i poszukujemy coś w podobnych klimatach :smiley:

Coś się chyba niedobrego dzieje po stronie Microsoftu, bo problem u mnie się powtórzył. Gry dwa razy nie dało się włączyć, wyskakiwał w/w problem. Potem jakby nic gra się zastartowała i działała jakby nigdy nic.
Do tej pory, przez miesiące użytkowania, nie miałem ani jednego takiego przypadku.

Może ktoś pomoże z moim problemem na PC. Wygląda to następująco, nie mogę się zalogować do aplikacji gamepass. Kiedy wyskakuje okno logowania w GP z miejscem na wpisanie kodu mikrosoft z maila nie jest aktywne. Nic nie da się tam wklepać. Dodatkowo w sekcji info o subskrybcji jest info o błędzie.