Ktoś lub coś wysyła wiadomości z mojego komputera

:slight_smile:

Na początek przeczytaj ten temat

i zamieść tu loga HijackThis.

Musisz mieć sporo syfu na kompie że ci sam coś robi :roll:

Najlepiej daj loga wten spsub pozbendziesz sie szkodnika.

Jeżeli chodzi o gg to ktoś mół sie na twuj numer włamać i pisać bo akurat gg ma słabe zabezpieczenie :cry:

to już muszisz porozmawiać z ta osobą i wytłumaczyć, bo ja na dzień dziśejszy niewiem czy moge ci jakoś pomuc:( .

A inni domownicy mają dostęp do Twojego komputera?

Hasło z GG można łatwo wyciągnąć, więc jeżeli domownicy mają dostęp, to być może padłeś ofiarą testów/żartów… Czy chodzi tylko o GG? Jak u Ciebie z hasłami - pozakładane są?

Jeśli siedzi w tym momencie na komputerze (co wynika z wypowiedzi chyba że jest dość niejasno napisane) to nawet jak jakiś domownik ma to hasło to nie może i tak napisać.

Chyba najlepsza będzie rozmowa z tymi osobami do których niejako to wysłałeś. Najlepiej osobiście nie przez gg.

Przeskanuj system AV i programami typu antyspyware, zainstaluj FV oraz AV (jeśli jeszcze nie masz).

Potem radzę pozmieniać hasła w GG oraz ustawić, aby program ich nie zapamiętywał.

Są takie aplikacje, którym podaje się hasło i rozmowy idą “równocześnie”… ( prosiaki )… Czy masz jeden komputer w domu, czy współdzielisz go z kimś… (sieć lokalna domowa)… Nie wiem, czy kolega traci połączenie z serwerem co jakiś czas czy nie?

I maila lepiej też…