Ktos wbił mi na kompa

Witam otoz mam taki problem jakas nieznana osoba podczas gry w cs’a nie wiadomo skad wypisala mi wszystkie moje hasla do maila,konta steam,KONTA BANKOWEGO!! od razu pozmienialem wszystkie ale mam tu takie pytanie skąd??? od nikogo nie pobieralem zadnego pliku,zadnego obrazka nie wchodzilem na zadne linki podawane przez kogokolwiek,kaspersky milczy,anty trojan milczy,anty keyloger milczy … to skad on ma moje dane??? bardzo prosze o pomoc w zapobiegnieciu temu zdarzeniowi albo jak sie ochronic?? oczywiscie prosze nie pisac zebym nie obieral od nikogo jakichs plikow bo tego nie zrobilem!(exploit to raczej nie byl bo korzystam z opery) jeszcze raz prosze o jak najszybsza pomoc moge wyslac logi moge zrobic wszystko co potrzeba tylko zeby sie ochronic! z gory dziekuje …

a jak sie skapłeś że ci ktoś przemycił twoje hasła?

juz pisalem ze pare minut temu jak gralem w csa jakis koles wbił na server bez nicku (tzn jego nick to .) bez steama i napisal do mnie i zaczal wypisywac mi moje dane ktore wypisalem wyzej… help …

to daj

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Własnie skanuje kompa (calego) kasperskym moze akurat cos :frowning:

Złączono Posta : 08.08.2007 (Sro) 20:26

i jak tam z logiem?? a i jeszcze jedno pytanie mam czy jakbym zainstalowal linuxa (opensuse) to moglbym normalnie korzystac z steama i czy bylbym bezpieczny przed wlasnie takimi atakami??

Złączono Posta : 08.08.2007 (Sro) 22:38

ehh normalne nikt mi nie pomogl a pisali tylko zeby nabic posta … :confused:

Daj log z ComboFix + opis na samym dole.