Kuba Wojewódzki & Szymon Majewski - Który?

Wojewódzki & Majewski???

Głosujcie!

Wojewódzki czy Majewski?

Z oddanym typem proszę podać chociaż jeden argument

Ja oddaję głos oczywiście na Kubusia:D

O wiele lepsze żarty niż te sztywne humory u Szymona

wolę Wojewódzkiego

Złączono Posta : 16.10.2006 (Pon) 21:02

wolę Wojewódzkiego jekiś taki bardziej dowciapny jest :stuck_out_tongue: :mrgreen:

był już temat o tym…

Generalnie bardziej śmieszy mnie program Majewskiego (Rozmowy w tłoku, parodnie wypowiedzi polityków itp), ale jako osoba to 50% wojewódzki i 50% majewski.

Szymon Majewski bk z niego jest :slight_smile: Kuba jak dla mnie jest “nudny”.

Pozdrawiam!

Kuba powinien wrócić do polsatu. tvn nie odbieram :frowning: ale głosuje oczywiście na kubę :mrgreen:

Z jego nowego programu w TVN bardziej lubie tego Miśka niż jego,ale on też jest bardzo spoko.

Ogólnie oba Programy robią SHOW.

Wojewódzki robi swoje, i Majewski swoje

Kuba is the best !!

Wojewódzki, bo śmieszy.

Myślał by ktoś że Kubuś się nie popisuje ;]

Głos oddany na mego imiennika

:mrgreen:

Ten i ten są the best :mrgreen:

zacznijmy może od tego jakiego rodzaju są te programy.

to że Kuba i Szymek robią “szoł” to jedno ale Kuba bardziej stawia na “inteligentne” teksty i anegdoty a Szymon na polityczną satyre

Dla mnie numer jeden to Wojewódzki.

Majewski podobał mi sie w “Mamy cie” ale teraz jest tragiczny (nie lubie takiego humoru)

Wojewódzki jest zdecydowanie za chamski i wcale jego program nie stoi na żadnym poziomie, po prostu to dla ludzi których wspomina w reklamie.

A Majewski, naprawdę potrafi rozbawić i nie robi tego w chamski sposób, więc zdecydowanie u mnie wygrywa Majewski, którego staram się oglądać.

W majewskim śmieszą gagi, rozmowy w tłoku…(mnie tam nie śmieszą :stuck_out_tongue: )A w Kubie zabawne są dialogi pomiędzy gośćmi a gospodarzem. Majewski był zabawny na początku, a raczej rozmowy w tłoku.

Kuba Wojewódzki - za “inteligentne żarty” :slight_smile:

Wojewódzki był lepszy jak był w Polsacie, a ja tam wole Majewskiego :lol:

A ja wolę Wojewódzkiego zawsze poprawi mi humor :smiley:

Oba to według mnie dno i 6 metrów mułu.

Lecz jak muszę (chociaż może nie mam racji), to zagłosuję na Kubę Wojewódzkiego.