[kuba3442qmt2] Gamingowy komputer o nieziemskich osiągach i wspaniałym wyglądzie | Niemiec do dzisiaj dzwoni by pracy procka posłuchać

(kuba3442qmt2) #1

link do koszyka: http://www.morele.net/inventory/info/ReiYZ5/

Witam. Przedstawiam Wam projekt komputera w budżecie do 3000 zł według własnego pomysłu.
Na wstępie chciałbym powiedzieć, że składając ten komputer kierowałem się głównie stosunkiem ceny do jakości. Wybierając podzespoły starałem się odpowiednio je do siebie dopasować w celu osiągnięcia maximum ze sprzętu w tej kwocie. Nie przeciągając dłużej przedstawiam specyfikacje, ponieważ o to tutaj właśnie chodzi :smiley:

• mózgiem konstrukcji jest procesor AMD Ryzen 5 1500X, 3.5GHz, 16MB. Uważam, że jest on zdecydowanie lepszy od konkurenta spod znaku Intel i warto go wykorzystać. Jego wydajność powinna wystarczyć nawet dość wymagającym użytkownikom.

• rolę sokolich oczu pełni karta graficzna Asus GeForce GTX 1050 TI OC 4GB GDDR5 (128 Bit) zapewniająca nam niesamowitą jakość obrazu.

• głową trzymającą nasz mózg jest płyta główna B350M BAZOOKA. Zdecydowanie będzie spełniać swoją rolę i doskonale pasuje do Ryzena.

• kolejną częścią mózgu odpowiedzialną za zbiór danych jest dysk Toshiba P300 o pojemności 1TB. jest to wystarczająca ilość miejsca a sam dysk z racji bardzo dobrej jakości jest często rekomendowany.

• naszą życiodajną pompą w tym przypadku prądu będzie zasilacz Corsair VS 550W. Jego moc w zupełności wystarcza przy czym jest cichy.

• naszą kolejną przechowalnią danych jest pamięć RAM patriot Viper 4 8GB. Tutaj zabrakło mi porównania, ale razem z kartą graficzną i procesorem zdecydowanie będzie robił robotę.

• naszą piękną szatą, skórą, drogocennym pudełkiem zostanie obudowa Linkworld AZZA PHOTIOS 250X która nie dość że wygląda obłędnie to także zapewnia ochronę naszych podzespołów i doskonały przepływ powietrza w środku. umieszczone w niej okno umożliwi nam również pochwalenie się środkiem naszego komputera :slight_smile:

Myślę, że starczy już tych porównań. Komputer jest jak na swoją cenę BARDZO wydajny i przy tym ładnie wygląda. Czego można chcieć więcej? :smiley: