Kubuntu - błąd instalacyjny

Czemu jak zainstalowałem kubuntu na drugim dysku i uruchomiłem na nowo komp i wybrałem Kubuntu to było ładowanie i nagle takie coś. to samo co w xp przed wyłączaniem kompa?

Ja go dałem na pendriva w taki sposób.

Otworzyłem plik iso w daemonie i skopiowałem pliki na pendriva. Ale to nie bootuje się przy starcie.

Spróbuj jeszcze raz pobrać i nagrać i wgrać. Może podczas transferu wkradł się błąd. A tak wogóle jakim programem ściagałeś?

Napisz jeszcze raz ale po polsku,skopiowanie plików na pendrive nie wystarczy aby stał się on botowalny.

http://www.pendrivelinux.com/

Po jakiemu to jest?

i wybralem Kubuntu to było ładowanie i nagle takie coś.

z takim czymś to ci nawet wróżka nie pomoże…

Dziwisz sie że ci ludzie nie pomagają jak nawet nei napisałeś o co chodzi?

Przypominam, że na forum należy pisać także z polskimi literkami (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń), dlatego proszę o poprawienie swojego posta. W przypadku zignorowania prośby, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje.

a ja po śląsku piszę więc nie miej do mnie pretensji, jak nie znacie takich język to kaj wy mieszkacie?? te 2 skreny powinny wyjawić teorie.

to przy ładowaniu

Klik

a to po ladowaniu

Klik

W dniu 06.07.2008 , o godzinie 18:37 został dopisany post przez Captain Jack

nikt nie pomoże biednemu człowiekowi? niech was piekło pochłonie.

mi się tak działo z Ubuntu, przy zmianie rozdziałki na wiekszą, zaintaluj jeszcze raz system, może pomoże.

instalowałem kilkakrotnie ${CIACH}, to samo i te same obrazki się pokazują.

// Połączono posty.

jutro komp do serwisu zanoszę, bo nawet xp spox nie chodzi, wina jakiegoś podzespołu.

Tak na konkretnie to wdac, ze serwer X szwankuje. Jezeli to nie wina błednej instlacji to na 99% uszkodzona karta graficzna.

no cóż, jutro się dowiem, temat do zamknięcia.