Kubuntu - pobieranie paczek i ich instalacja w offline

masz racje ale nie widzi mi sie reinstalacja no ale czego sie nie robi dla nauki…

czyli tak:

pobieram i instaluje Polskie Ubuntu

sudo apt-get install wine

sudo apt-get install playonlinux

moze tak byc??

Wszelkie zbędne posty, lecą do kosza. Za każdy następny post, powodujący kłótnię, czy chociażby OT, zostanie się nagrodzonym ostrzeżeniem.

Kriz , proszę także nie wprowadzać innych użytkowników w błąd - niektóre dystrybucje posiadają płyty DVD, na których mieści się cała masa pakietów. Te płyty zostały właśnie stworzone dla osób, które nie mają dostępu do Internetu - tylko po to.

julek94 , nie… polskie ubuntu nie da się dodac do repo… do repo można dvd… rozejrzałem się w liście programów i jest tam co nieco… więc chyba można dvd… plusem polskiej wersji jest to że masz wszystko już zainstalowane i spolszczone… ale z dvd też można spróbować ;]


uwaga!! w dvd nie będzie wszystkich dostępnych na linuxa progamów!! tylko to co jest w repo ( w tym przypadku chyba najwazniejsze programy… )


sudo apt-get install wine będziesz mógł wpisać gdy będzie wersja dvd w źródłach ;] polecam ściągnąć najnowszą wersję wine ze strony projektu (link podany wyżej) bo będzie aktualna ;p

zastanowie się jeszcze ale chyba dvd jesli sa tam te programy których potrzebuje a na płycie cd z Kubuntu nie ma zadnych programów które nie zainstalowały sie z systemem?? a i co to adept?

adept jest to program dzięki któremu możesz zarządzać pakietami ;]

na płycie cd nie zmieściło by się raczej tyle programów ;]

mam mały pomysł tylko nie wiem czy można tak zrobić! mam na dvd Mandriva Linux 2008 spring czy z tej płyty moge zainstalować potrzebne programy?? a gdzie znajde adepta?

na ubuntu? nie… ubuntu obsługuje deby a mandarynka rpm’y…

trudno… a programy z gnome działają na kde i odwrotnie??

ps mam jeszcze opensuse 10.3 knoppix 5.1.1(dvd) fedore 8 i shlackware na którymś by to wyszło??

nie… do ubuntu musi być ubuntu ;] programy z gnome powinny działać pod kde ;]