Kupic nagrywarke DVD?

Witam wszystkich. Mam mały problem ;/ chciałbym kupić nagrywarke DVD (nic innego bo sie nie oplaca…a ostatnio nagrywarka CD mi padla i zostalem bez żadnego odtwarzacza CD;/). No i nie wiem skad kase wziąść ;/ myślałem na sprzedażą mojej komórki (siebens cx65) ale to znow zostane bez telefonu. No i nie wiem co zrobić ;/ sprzedac telefon i kupic nagrywarke? co wy byscie na moim miejscu zrobili ? (kasy od rodzicow nie moge wziasc bo ostatnio troche ich “oskubalem” :))

ZA posiadanie nagrywarki pójdziesz siedzieć :mrgreen:

Telefon mogą Ci ukraść :lol:

Najlepiej sprzedaj i nic nie kupuj.

tylko mi nie mówcie ze ta ustawa weszla juz w zycie :slight_smile:

mozliwe ;/

niestety takie rozwiązanie mnie nie satysfakcjonuje ;/ bo zostane bez niczego (bez fonu i bez odtwarzacza w kompie)

kumar1 sam pomyśl co jest ważniejsze dla Ciebie, napęd czy koma :stuck_out_tongue:

Ja na Twoim miejscu zostabym przy telefonie :stuck_out_tongue:

pomyślałem sobie żeby kupic jakis fonik do 50zl - w takiej sytuacji mialbym naped no i kome…

Skończył mi się papier toaletowy. Muszę kupić nowy, ale nie mam pieniędzy. Mogę sprzedać ostatnie mydło i za te pieniądze kupić rolkę papieru, ale wtedy nie będę mógł sie dobrze wymyć i będę trochę śmierdział. Ale życie bez papieru toaletowego też do lekkich nie należy.

Co byście zrobili na moim miejscu?

areh czy twoje przesłanie miało mi powiedzieć: “sam zdecyduj” ?

areh , temat wałkowany tysiące razy. :szukaj!!:

:wink:

:brawo:

Nieprawda. Znalazłem tylko temat o tym, czy wybrać papier szary, pasujący do koloru kafelek, czy różowy, pasujący do koloru fugi.