Kupie komputer dla graczy

Witam

Chciałbym zakupić komputer dla graczy do 1000zł z dobrą kartą graficzną proszę o propozycje

Za tyle to kupisz kompa najwyżej do office i neta.

Dla graczy za 1000 to karta graficzna.

a taki dobry ? > http://allegro.pl/sandy-bridge-g530-2x- … 20838.html

Nie, nie i jeszcze raz nie.

Jeżeli chcesz grać w najnowsze gry, to 1000 złotych to stanowczo za mało, jak w starsze to może i by się coś złożyło.

Nie myślałeś nad konsolą?

Tak dobry na gry na http://www.kurnik.pl/

Sprawia ci satysfakcję, jak tak dołujesz chłopaka, który chciałby sobie pograć? Po licho bulić 1000 zł za kartę? Tyle to dla maniaków niespełna rozumu. 300 - 500 zł spokojnie wystarczy na pogranie w nowe gry. No chyba że ktoś ma kosmiczne, maksymalne wymagania i fioła na punkcie gier i wydajności. Ludzie, nie dajmy się zwariować!

tego kompa co podałem wyżej wejdą gry typu : Saints Row: The Third , Batelfield 3 ?

Szymek1987 tak mam konsole xbox 360 zastanawiam się nad przerobieniem bo już mi kasy brakuje na kupowanie gier za 250 zł

Też bzdurna teoria. Ja w tej chwili mam leciwy komputer 3.5 letni z procesorem Core 2 Quad 6600, 4 GB pamięci i grafiką R HD 5770, na którym spokojnie odpalam nowe gry w rozdzielczości 1680x1050 /monitor 22 cale 16:10/, a cena tego zestawu w tej chwili jest na pewno poniżej 1000 zł. Komputer nie spełnia kryteriów sprzętu dla graczy, ale z pewnością zmieści się jeszcze spokojnie w grupie multimedialnej, więc nie przesadzaj Marcin1025 z tym office i netem. Zresztą ja nigdy nie głupiałem z tymi komputerami i cenami i zawsze montowałem sobie sprzęt średniowydajny i spokojnie grałem w najnowsze gry. Za jakiś czas nowo wchodzące gry zaczynały się zacinać, więc modernizowałem sprzęt. W tej chwili mój obecny komputer jest już po skromnej modernizacji i na wiosnę szykuję się do budowy nowego sprzętu multimedialnego z procesorem AMD :slight_smile:

Chyba jak zrobią wersje flash tych gier, a to i tak będą działać tylko do czasu aż ten zasilacz no name nie zjara całego komputera. :lol:

To już nie lepiej kupić je na x360?

ale ja nie mam neta w xbox a zależy mi na multi

To co za problem podłączyć xboxa do internetu?

Połaszczyłeś się na gt 520 ? beznadziejna karta , co z tego że ma 2GB pamięci jak szyna pamięci 64 bit, nawet pulpit się przy tym udławi, Jakby tam była grafa pokroju radeon hd 5770/6770 to jeszcze byś w coś popykał, no i jakiś sensowny zasilacz.

Witam! Mam do sprzedania komputer z gwarancją jeszcze 12 miesięcy (do 09 Grudnia 2012r.) W skład zestawu wchodzi: Komputer - Płyta Główna: ASUS P5KPL-AM, Procesor: Intel Pentium E6600, Pamięć RAM: GOODRAM 4GB DDR 2, Karta Graficzna: GIGABYTE 1GB DDR3 Nvidia GeForce GT430, Dysk Twardy: 500GB 7200, Zasilacz Qoltec 500W Silent; Klawiatura Logitech Deluxe Keyboard, Myszka Logitech, okablowanie, podbita karta gwarancyjna. Zdjęcia mogę wysłać mailowo. Cena jaka mnie interesuje to 900zł. Kontakt e-mail: david_nd@interia.pl

david_nd , Cienka grafa i beznadziejny zasilacz.

Grałem w najnowsze gry i nie zacinała a do jakich to ma być gier?

Komfortowe granie na GT 430? Chyba na 15" CRT :smiley:

Można coś skleić, z używek. Jak poszukasz, to coś na Q6600 + 4GB RAM + GTX 260/HD4850/HD4870 (albo jeszcze coś innego) z porządnym zasilaczem da się skleić. Trzeba tylko przeglądać działy giełda na różnych forach, przeglądać allegro i coś się złoży, aby godnie pograć. Z nowych części nic, chyba że jakiś naciągany zestaw na AMD APU, ale komfortowo grać na tym nie będziesz.

a ten podany wyżej dobry ? ;d

ja mam do sprzedania

Procesor: Intel Core2 Duo E6850 3,00GHz (S775) BOX

Płyta główna: ASUS P5N-T Deluxe NVidia NForce 780 SLI

RAM : OCZ Technology 2x 1GB DDR2 800MHz SLI Ready EPP CL4-4-4

OCZ Platinium Revision 2 2x1GB 800MHz CL4

Dysk fizyczny : MAXTOR 4K060H3 (60 GB, 5400 RPM, Ultra-ATA/100)

WDC WD32 00AAKS-00B3A SCSI Disk Device (298 GB)

Karta graficzna : BFG GeForce GTS 250 OC 1GB

napęd : Optiarc DVD RW AD-7263S SCSI CdRom Device

obudowa : CHIFTEC BG-02BBSL bez zasilacza

zasilacz : OCZ STETTHXSTRAM 600W

głośniki : Logitech X-230