Kupię laptopa do 2500 zł- proszę o sugestie

Witam. Interesuje mnie kupno laptopa całkowicie nowego lub z gwarancją ważną min. rok.

Parametry jakie powinien spełniać to:

  • dwurdzeniowy procesor,

  • 2-3 Gb pamięci RAM,

  • najlepiej jeśli posiadałby niezintegrowaną kartę graficzną 512 Mb (tak aby poszła gra na wzór Call of Duty 4)

  • ekran nieważny- może być klasyczna matryca 15,6"

  • Ponadto interesuje mnie takie funkcje jak: kamera internetowa, port HDMI, czytnik kart pamięci, wejście S-Video (TV out)

Zastanawiam się też nad systemem Windows 7 w przymierzanym laptopie.

Interesują mnie głównie firmy Hp, Lenovo, Asus bądź Toshiba. Komputer ma służyć do surfowania po Internecie, słuchania muzyki, oglądania filmów oraz grania w gierki od czasu do czasu smile.gif

znalazłem coś takiego

http://allegro.pl/item811011894_laptop_ … ows_7.html

z tym że z zintegrowaną grafą :confused: więc chyba do gierek od czasu do czasu bez sensu co?

proszę o sugestie laptopów

ten co znalazłeś jest OK!

zobacz te

może któryś Ci przypasuje? pozdrawiam :slight_smile:

Na zintegrowanym Intelu to raczej nie pograsz w CoD MW. Z tych lapkow które podał mm150 ten przedostatni Samsung ma Radeona. Na nim powinno już śmigać (na 4570 działa nie wiem ile jest szybszy) :smiley: Co do lapka MSI: nie wiem jaką GF9400M ma wydajność xD

Nie ten dział.

Przenoszę.

Poza tym, zapoznałeś sięz tematem chcesz-kupic-laptopa-koniecznie-zajrzyj-tutaj-t344645.html

Chyba jednak nie.

Dzięki za propozycje

Areh owszem rzeczywiście się nie zapoznałem. Teraz już tak, ale mimo wszystko co innego jest konsultować to z innymi którzy znają się na rzeczy a co innego samemu wybierać. Ja wybieram tą pierwszą opcje. Sorryy Areh

Rzeczywiście mm150 podał ciekawego laptopa jeśli chodzi o samsunga… pozostałe propozycje mm150 oparte na integrze, co jak troszkę poczytałem i dowiedziałem się odpada jeśli chodzi o gry ciut wyższego poziomu

Poszedłem dalej drogą samsunga i znalazłem podobny model do zaproponowanego przez mm150, tj:

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo … iskich_Cen

ma grafę opartą na Radeonie, jeszcze 1 Gb, Windows Home 7… ale nie wiem czy firma warta tego. Co o tym sądzicie? ma ktoś jakieś doświadczenia z samsungiem? i czy to teraz normalne że nie ma w laptopie bluetooth i wejścia s-video?? proszę o odp

WItam posiadam bardzo dobrego laptopa za 2300zl pisz na gg wszystko mobilne jest to toshiba p300d-15c zadbany ma jeszcze okolo 2 lat gwarancji international posiada 4g ramu 400gb dysk amd turion x2 64 bity 2x2000mhz mobility ati radeon hd 3650 512mb wlasna pamiec mozliwosc rozbuodwy do 2002mb w razie pytan pisz 2319504 aha gratis dodaje glosniki logitech 5.1 link do aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=831541341

Nie wiem czy samsung to jedyna opcja jaką rozważasz, ale ja poleciłbym jakiegoś Hewletta. Sam korzystam i jestem zadowolony, poza tym zbierają całkiem przyzwoite recenzje w sieci. Jak dla mnie to całkiem niezła alternatywa. No i jest sklep (swiatlaptopow.pl), w którym dają na te lapki 3 lata bezpłatnego serwisu.