Kupienie karty ge force na inny komp

Siemka mam problem chciałbym kupić kartę NVIDIA GeForce 8500 GT (256 MB) na ten model płytki głównej VIA

800pro/P4M800 CE/VN800/C. Moje pytanie to czy mi wejdzie ta karta graf na tą płytkę główną i czy będzie ładnie chodzić.

Tobie wejdzie, ale czy do tej płyty głównej, to nie wiem, bo nie napisałeś, jakie ma złącze płyta główna, a jakie karta graficzna :wink:

Ta karta ma złącze agp8x, a 8500gt ma pci-e x16, więc ci nie wejdzie. BTW. 8500gt to straszny szrot.

To jaką mam kupić karte graf na moją płytke główną

W dniu 01.05.2008 , o godzinie 21:00 został dopisany post przez hautan1

A czy karta graficzna Ati Rodeon 9600 będzie pasować do płytki głównej??

Tak będzie ale do twojego kompa proponowałbym GF 7300GT pallita http://www.mast-rtvagd.pl/product_info. … s_id=13758

Ok dzięki

W dniu 02.05.2008 , o godzinie 8:20 został dopisany post przez hautan1

No ja mam kartę UniChrome i mnie się gry tną to przez tą kartę graf?? Proca mam 2.15 Intel Celerion duo (cZy jakoś tak) RAM:512. I mnie FAR CRY tnie. Carbon wogóle nie wchodzi a painkiller to przy włączeniu pokazuje się błąd. A już niewspomnę o wszystkich częściach Serious Sam. W 1 i 2 cześci serious sam to się tnie jak ch…, a w serious sam 2 to mam menu które się tnie. Nie wiem czy to przez karte czy procesor. Prosze o pomoc