Kupiłem płytki 700MB za 1 zł i za 0,50 zł. Jaka jest różnica

…między nimi? Czy warto kupować te tańsze?

zapewne jakość, tańsze się cześciej psują

Jesli działą poprawnie to dlaczego nie ?

Sprawdz jak nagrywa i odtwarza.

te tansze starcza ci na krocej po pewnym czasie nie bdziesz w stanie ich odczytac,

jesli potrzebujesz plytek tylko po to zeby przeniesc dane to te za 0,50 wystarcza, tylko beda mialy krotsza zywotnosc

To podobnie jak z żoną czasami ta nie najładniejsza jest lepsza od miss Poloni… !!

Pozdro… !!

x= 1,00 PLN - 0,50 PLN

x= 0,50 PLN

Odp.: Roznica miedzy tymi plytkami wynosi 50 groszy :slight_smile:

Mam nadzieje ze to nie bylo zadanie domowe z matematyki… bo jesli tak, to zlamalem regulamin forum :wink: :smiley:

zadna roznica bo taka plytke np. MediaStore kupisz i za 50 groszy jak i

1,50 zalezy gdzie

napisz jaka firma :smiley: :smiley: ja mam taka zasade jak NERO czy inny program do nagrywania powie ze dane nagranie plytki zakonczylo sie niepowodzeniem juz takiej nie kupuje

szukam innych tanich proste

a mialam to tylko 2 razy wiec mysle ze i tak mam szczescie

Te za 1 zł : SUPRATEC

za 0,50 zł : EASYTOUCH

:o :o takich jeszcze nie mialam teraz kupuje Titanum i Media Store po

60 gr i jeszcze zadna sie nieskopala wiec ,

spox

Niedługo bede wypalał to dam znac jak któras nawali przy nagrywaniu.

Prawda jest taka, jeśli chodzi o płytki. Że nie zawsze to co droższe jest lepsze.

Obecnie opłaca się kupować Platinum, Esperanza, Datex ( fioletowy ) i Verbatim.

Te płytki się bardzo dobże nagrywają i starczają na długo, bardzo długo.

Sugeruje dodatkowo się przejść po sklepach elektronicznych, ponieważ zauwarzyłem że płytki są nawet tańsze niż w sklepach komputerowych.

Dla przykładu Esperanza u mnie w mieście w sklepie elektronicznym kosztuje 1.30 w pudełku slim, a w komputerowym 1.60. Różnica jest

:smiley:

Pozdrawiam.

Easytouch nic nie warte…również się połakomiłem ostatnio i wszystkie 10 sztuk poszło w kosz…mój Teac żadnej nie ruszył…

Jeśli masz do nagrania jakieś naprawde ważne dane,to może jednak lepiej zapłacić te 50gr więcej. Ale jeśli to są mniej ważne dane to opłacalniej jest kupić tańszą płytke :slight_smile:

Do ważnych rzeczy propnuję czarne, droższe, ale o dłuższej żywotności.

:okulary:

Bez problemów udało mi sie nagrac na plytki Easytouch. Żadna nie nawalila. Uzywalem programu Nero. Nagrywalem szybkoscia 40x.

Dane rzeczywiscie nie sa dla mnie wazne, dlatego plytki za 50 gr jak najbardziej spelnily moje oczekiwania, nie tylko pod wzgledem ceny :lol:

Też jest taki wał że im więcej sie kupuje tym taniej albo jak są jakieś promocje np w jednym z hipermarketów płyty hawk były za ~~80gr 25sztuk za 19.90 i to że są za 80 gr nie znaczy że są do d… Najlepszy sposób kaamy własne doświadczenie :slight_smile:

Nie polecam !!

P.S. Ja od niedawna uzywam płyt o nazwie “Esperanza Black” 8)

Do przedmówcy:

W takim razie po co te prędkości powyżej 12x?? Czyżby tylko dla reklamy??Do nagrywania czego używa się prędkości 40x i więcej?? A może te prędkości są dla leszczy, aby tylko kupili daną nagrywarkę? :shock:

z takimi predkosciami powstaja błedy

No dobrze, powstaja błędy. Ale ja nie o to pytam. Moje pytanie brzmi: Po jaką chol… produkują wadliwe nagrywarki z prędkością nagrywania 40x i więcej, jeżeli nagrywają płytki z błędami przy takich prędkościach??? :shock:

Równie dobrze mógłbym wyprodukować nagrywarki z prędkością nagrywania 250x i ubić niezły interes. Co nie? A jeżeli ktoś zwróci się do mnie z reklamacją, odpowiedzieć mu tak jak wy mi odpowiadacie, ze “pliki nie nagrywa sie z taką szybkościa (tzn. 250x), bo powstają blędy” :shock: A więc gdzie leży prawda??? :shock: