Kupiłem Radeona x700 pro i .......;)nie działa

Kupiłem radeona x 700 pro z pożądnym chłodzeniem freezone xc-80 AlCu

Po zainstalowaniu sterowników jak ma sie pokazać pulpit komp sie zawiesza a ekran robi się czarny.

Myśle że to może być wina zasilacza- Codgeon 350w ale jak w calkulatorze poboru mocy sprawdzam mój sprzęt to maxymalnie mi 280W pobiera.

Czy to może być wina zasilacza i jaki bym mógł kupić inny małym nakładem finansowym-ok 100zł (100- 200 ale bliżej 100 oczywiście) nie mówie żeby był niewiedomo jaki ale żeby stabilnie chodził na nim mój sprzęt.

Facet ze sklepu komputerowego mówi że ATX 400W ModeCom FEEL-400ATX

powinien w zupełności wystarczyć Czy ma racje ?

Athlon Barton 2500\2600+

768 mb RAM DDR 400

Płyta Gigabyte

1x cd rw

1x dvd

1x hdd 7200

Skoro udało Ci się zainstalować sterowniki to na pewno zasilacz jest w porządku. Gdyby system miał za małą moc to byś systemu nie uruchomił. Winne są bezsprzecznie sterowniki do karty graficznej

ModeCom FEEL-400ATX

powiedz sprzedawcy niech sobie sam taki zasilacz kupi

Twoj konfig ma 220W pobowu.

Stery stare odinstalowalec?

Jak kolega wina instalacji sterow.

Jak juz bedziesz chcial zasilacz kupowac to

Modecom MC-350ATX 2.0 (350W), pasywne PFC (1x120mm)

nie FELL

Najpierw usunęłem wszyskie sterowniki, potem zainstalowałem nowe i ciągle mi się przed pokazaniem pulpitu na chwile pare niebieskich artefaktów pokazało i zawiecha. Zrobiłem Formata i zainstalowałem sterowniki z płytki prod. i o dziwo odpaliło ale jako Radeon x700 a nie pro. Pograłem chwile w obliwiona ale w roździelczości nawet 640 na 860 skakal jak pijany kangur(co nie miało miejsca nawet na moim św.pamięci Radeonie 9550?? !!

MOŻĘ to jednak zasilacz???

POMOICY! !!

A dodatkowe zasilanie podłączone ? Wiem że głupie pytanie ale się zdaża nieraz przeoczeni

Pewnie że podłączyłem bo bez niego komp nie wystartuje!

U mojego brata karta działa bezproblemowo ale on ma agp X4 a u mnie x8.

Może jeszcze jakieś pomysły

czekam

Dzięki

pozdro

Zresetuj bios, sterowniki napewno dobrze zainstalowałeś i dobrze wyczyściłeś z poprzednich kompa?