Kupno cFos(a) speed

Witam wszystkich mam problem :frowning:

unoszę sie z zamiarem kuna tegoż oprogramowania tylko nie wiem gdzie :frowning:

tzn. W sklepie tym na ich stronie domowej sie nie łapie i z tego co widze nie można przekazem płacić,

na allegro nie chce bo nie wierze im

no a w polskich sklepach nie umie znaleźć :frowning: może ktoś sie natknął na to ?? proszę o poradę i linki jak można…

i jeszcze jedno musi być możliwość zapłacenia przekazem pocztowym gdyż nie posiadam konta internetowego.

Serdecznie dziękuje za pomoc

Ale przecież na ich stroniepisze wyraxnie że można przekazem do BRE Banku w Wawie… Poczytaj

No tak ale mie zależy na przekazie pocztowym bo nie mam konta w BRE :frowning:

BRE Bank to mBank, założenie i utrzymanie konta nic nie kosztuje, dodatkowo dostajesz za darmo karte. Założyć można przez internet nastronie mBanku http://www.mbank.com.pl

hehe widzisz ja jeszcze nie mam 18lat :stuck_out_tongue: brakuje mi 1 miesiąc a dodatkowo… no cóż na konto trzeba wpłacać co jakiś czas jakąś kwote pieniędzy (pewnie co miesiąc wiem bo mój brat tam ma konto) a ja jeszcze sie cze a stypendia nie dostaje :stuck_out_tongue: i w tym problem… a chciałbym mieć ten program.

Swoją drogą to żeby nie można było programu kupić i dziwić sie że piractwo sie szerzy, :evil: a wydawcy kurna sami nie dbają o to aby można to na każdy sposób kupić… :frowning: Normalnie jak za komuny :frowning:

Wystarczy mieć 15 lat żeby założyć tam konto, nic nie trzeba wpłacać. Jeśli jesteś niepełnoletni to dostaniesz taki specjalny druczek do wypełnienia przez jednego z rodziców, a konto będzie na ciebie. Wiem bo mam tam konto, jak je zakładałem miałem 17 lat

Pea5 my się nie rozumiemy :slight_smile: Bierzesz druczek przekazu pocztowego na poczcie, wypełniasz go danymi które musisz znaleźć na ich stronce, potem bierzesz kasę do ręki, do drugiej ten wypełniony druczek i walisz znowu na pocztę. Tam dajesz kase, pani podbija druczek i oddaje ci kopię na potwierdzenie ze wpłaciłeś. I już. Zapłaciłeś za cFossSpeeda wpłacając pieniądze za pomoca poczty na ich konto w BRE Banku! Aha, pani na poczcie skasuje cię jeszcze za tę operację parę złotych.

Jaśniej już nie umiem wytłumaczyć :slight_smile:

Faktycznie nie zrozumialem myślałem ze piszesz o przelewie :smiley:

juz wszystko zrozumiałem dzięki za pomoc