Kupno drukarki Canon

Cześć :slight_smile:

Za jakiś czas będę kupować nową drukarkę. Szukam jakiejś z wifi, bi w domu są tylko laptopy więc fajnie mieć wszystko w powietrzu. Na allegro wyskakują z wifi canony takie: PIXMA MG 5250 i PIXMA MP495. Szukam czegoś w przystępnej cenie. I nie wiem za bardzo jakie są różnice po między tymi dwiema… Dowidziałem się że ta 1 ma 5 tuszy a ta 2 ma 4 tusze i są drogie Nie mam zamiarów kupować oryginałów bo ja nie widzę różnice po miedzy Canon a ActivJet (można reklamować? xD). Więc po co płacić więcej.

W sumie to ja nie szukam 3w1 bo mam oddzielny skaner Canon tylko jest z nim taki problem, że na W7 nie chce działać… natomiast na XP wszystko jest ok…

I nie wiem na jaki się zdecydować… Teraz mam Pixma ip 1500 stary model to już 2. Czy w tych nowych drukarkach dalej jest słynny pamper? Bo właśnie przez niego muszę kupić nową drukarkę… a koszt zmiany to 100 zł w sersie… a drukarka jest warta 30 zł… więc głupota.

Zobacz tę drukarkę BROTHER DCP-J315W. Wi-fi i tanie zamienniki. Sam taką posiadam i jestem zadowolony.

ja Brothera nie uważam za firmę która nadaj się do domowego użytku zresztą tak samo jak Lexmark…