Kupno drukarki

(Ramirez1) #1

Witam mam zamiar z dziewczyną kupić drukarkę która będzie dobrze drukowała fotografie tylko nie wiem jaką w sklepach ogólnie gdzie mieszkam króluje HP i Canon.Jaka drukarka będzie do tego dobra ? Nie zależy mi na skanerze i kopiarce ponieważ mam takie stare urządzenie HP Deskjet F370 zależy mi żeby fotografia była dobrej jakości ale to chyba będzie zależeć też od rodzaju papieru do drukowania fotografii.Nie wiem nie znam się nie orientuje dlatego zwracam się z prośbą do was userzy.Mam na ten cel 400 zł

(Pharun) #2

Do drukowania fotografii dobre drukarki ma HP i w tej cenie się to zmieści, niestety oryginalne tusze są bardzo drogie :confused:

(szymonek760) #3

Ja używam HP Photosmart C4580 i jestem zadowolony

(Sitemaster) #4

Jeżeli chcesz drukować dobrej jakości foto, to tylko drukarka termosublimacyjna.

Takiego Canona Selphy dorwiesz już od 100 zł -fotki jak z labu, a niejednokrotnie i lepsze.

A jak chcesz coś bardziej uniwersalnego, czytaj do większego formatu i niekoniecznie do foto, a jeżeli foto -to nie tak dobrej jakości jak z termika ...to pozostaje atramentówka - tutaj w grę wchodzą właściwie tylko canon i epson.

Z tym, że jeżeli chodzi o koszty eksploatacji, to Canon będzie sporo tańszy od Epsona i do tego ma trochę większe rozdzielczości druku. Unikałbym HP, bo z tych firm wypada najgorzej.

(szymonek760) #6

moja drukarka HP Photosmart C4580 ładnie drukuje zdjęcia więc ją chwale