Kupno drukarki

(Rikamuru) #1

Mam do dyspozycjii 600zł i niewiem jaką drukarke kupić.szczególnie chodzi mi o drukowanie zdjęć pochądzacych od apartatu cyfrowego,aby miały bardzo dobrą jakość.Macie jakieś propozycje??POMOŻCIE!!

(system) #2

Bez dwóch zdań polecam:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7866

Za taką cenę produkt doskonały :!:

=D> dla Hewlett Packard za ten produkt.

(pysiu) #3

takie typowe do zdjęć są drogie drukarki http://www.dlink.com/products/?pid=48 ale polecam

http://ateneum.pl/opis_sprz.php?id=87&g ... &addr_ref=

ale patrz na cene tuszy najpierw a później na jakośc drukarki

(R Jurkowicz) #4

Ja polecam drukarki Lexmark. Ja korzystam z Lx Z45 (w promocji kupiłem za 180 pln - półtora roku temu) - fotki wychodza super jakości.

Druk zdjęć to: koszt specjalnego papieru + tusz (sztuka to 100- 180 pln) :o można korzystać z podróbek albo napełniania w punktach (koszt ok. 50 - 60 pln).

Istotne, aby drukarka miała oddzielna opcje do drukowania zdjęć,

lub opcję bardzo dokładnego drukowania.

Bo tak naprawdę drukarki w tym przedziale cenowym są nieomal identyczne.

(Frooget) #5

Poszukaj coś na

http://www.allegro..pl

Czasem można znaleść coś dobrego a taniego :ok:

(Asterisk) #6

Nidgy takiego towaru nie kupiłbym na Allegro

(pysiu) #7

Popieram ja tez bym tego nie kupił chociasz ceny są atrakcyjne ale ryzyko wielkie kupienia uszkodzonej lub wyeksploatowanej.

(fiesta) #8

A czy ktoś tutaj pytał jaką masz drukarkę ??

Jako OT :arrow: Kosz

(system) #9

Widzisz, ale są ludzie, którzy przemogli 'strach' i kupują z powodzeniem takie rzeczy na Allegro i innych tego typu miejscach, jednocześnie płacąc mniejsze pieniądze niż by mieli kupić nowy sprzęt w sklepie.

Ja np. obecnie sprzedaję aparat cyfrowy na Allegro i nie powiesz mi, że dlatego, że na Allegro, to jest on zły... Wręcz przeciwnie... Jest bardzo dobry... Sam się dziwię sobie, że chcę go sprzedać (i to za taką cenę). Ale potrzebuję pieniędzy, a tą drogą najszybciej je za niego dostanę.

PS. Przyznać się... Kto skasował mojego poprzedniego posta w tym topicu :-o

(fiesta) #10

Pawek tylko jedno małe ale .......

Aparat cyfrowy to nie drukarka atramentowa :P:P:p.

Pysiu i Asterisk wyraźnie zaznaczyli że takiego towaru (w domyśle czytaj: drukarki atramentowej) .............

(Kristof 26) #11

Witam polecam canon i 455 w miar tania w eksploatacji no i można drukować zdięcia bezpośrednio podłączając aparat.

Pozdrawiam

(Intersoftnasielsk) #12

Jak nie masz co robić z pieniędzmi to kup Lexmarka !!

Ja bym tego badziewia nie kupił, może i tania i dobre zdjęcia (nie zaprzeczam) ale tusze Cię zrujnują. Zamienniki Cięzko zdobyć a napełnianie to już nie to samo.

Zdecydowanie polecam HP - ceny tuszy są po środku między Lexmarkiem a Canonem. A w ogóle to HP jest liderem jeśli chodzi o drukarki nikt mu nie dorówna. Tylko patrz jeszcze na pojemności tuszy bo jak bedziesz miał 10ml to lipa. Teraz robią tak , że ten 10ml tyle samo kosztuje co 20ml. Np. 10ml w HP 3650 a 20ml w HP 5150 itp.

Wiem bo to sprzedaję. A nie wciskam ludziom kitu :slight_smile:

A w ogole to polecam też Canona z oddzielnymi tuszami kolorowymi (każdy kolor osobno) - świetna sprawa szczególnie do zdjęć. Poza tym tusze do Canona są najtańsze a jakość zdjęć wcale nie gorsza. Co do tych oddzielnych tuszy to zaczynają się od Canon i550. Niższe modele tego nie mają.

(Rikamuru) #13

Hmmm myśle że ta drukarka co proponuje mi Pawek to dobra rzecz weźcie looknijcie tam i powiedzcie co o niej myslicie

HP DeskJet 5150

(Fliperf) #14

Ja mam drukarkę Lexmark Z601

jak dla mnie Zaj...sta:)

Kupiłem ją tylko za 200pln i spoczko mi fotki wychodzą

i ma fajny wygląd

(Asterisk) #15

Nie mam zaufania do takich transakcji na

odległość - zbyt wielu jest oszustów i naciągaczy.

I to nie strach -jeno przezorność .

Ja nie :smiley:

A co - do raportu postawisz ?

(Fliperf) #16

Asteriks masz w zupełności rację takie aukcje jak allegro lub aukcje24

są strasznie niebezpoeczne trzeba być przezornym tak jak Asteriks

Bo jam jest przykład takiego jednego oszustwa gdy miałem bodajrze

15 lat to ktoś mnie wrobił strasznie a się wkur...em dałem 110pln

za cd-rom li-teon 52x ze spalonym magnezem :cry: i właśnie dlatego

właśnie zostałem informatykiem

(Ks Kamilp Nr 8) #17

Jakos wierzyc mi sie nie chce w cala ta gadke, a w szczegolnosci w ostatni jej fragment :!: :shock: :smiley: :shock: :smiley:

(fiesta) #18

Heh panie informatyku co to jest magnez w napędzie CDrom i w jaki sposób można go spalić ??

:P:P:P:P

(Fliperf) #19

ups sory za pomyłke skruszył się

(Rikamuru) #20

czy wy przypadkiem nie zapomnieliście jak brzmi temat!! Widać zaje.biści moderatorzy bravo!! Off topic! !!

Pomożcie mi dałem posta troche wcześniej i nie otzrymałem odpowiedzi!!

Nie klocie sie tylko mi pomozcie!!