Kupno głośnika

Witam chiałem byscie doradzili w zakupie głośnika mama na mysli model Creative TravelSound 250. Potrzebuje go do odtwarzacza mp3 no i jako głosnik do komputera, ponieważ mam słabe głośniki.

Czy to dobry wybór dobry ten głośnik, może ktoś taki ma prosze o wasze uwagi odnośnie tego sprzetu a może inny jakiś do 100zł.

http://www.allegro.pl/item103772270_sup … d_250.html

Nie wiem czy w tak małych głośnikach jest to normalne ale mają kiepskie pasmo przenoszenia

Co to znaczy, kolega ma taki głośnik i ładnie gra, tylko jedyny mankament to te 4baterie do niego.

Jeżeli dobrze pamiętam to pasmo przenoszenia pokazuje najniższą i najwyższą częstotliwość jaką mogą odtwarzać głośniki. W każdym razie im większa różnica między mniejszą a większą wartością tym lepiej. Ale jak już pisałem nie wiem jak to jest w przypadku takich małych głośników.

Zgadzam sie z przedmowca. Pasmo przenoszenia nie jest najlepsze. A poza tym co według ciebie oznacza

bo to nie jest zbyt szczegołowy opis :wink:

Więc co głośnik nie jest dobry sprzedawca i kolega chwalą go sobie firmowy creativa.

Ja tylko mowie ze opis typu “ładnie gra” jest troche ubogi. A poza tym moje zdanie na temat głosnika masz wyzej. Chyba wiesz ze dla jednych ten głosnik moze bardzo dobrze grac, dla niektorych po prostu słabo, wiec trudno to ocenic. Co innego jesli mielismy go ocenic w porownianiu do innego głosnika. Ale jesli mowisz ze ci sie podoba dzwiek, no to mysle ze nie ma sie nad czym zastanawiac.

głośnik dobry może nie skoro chcesz powiedziec co “ładnie gra” według ciebie znaczy to co po pytasz jak dobry jest

Nie uwieżycie ale te małe cudo co zakupiłem super gra naprawde godne podziwu jest tylko musze kabel zakupić dłuszy mały jack.

Chyba uwierzycie :stuck_out_tongue:

Pisałem juz dla jednych te głosnik dobrze gra dla innych nie. Ale w koncu jest to firmowy sprzet, chociaz to pasmo przenoszenia nie jest najlepsze(subiektywna ocena)

ok dzięki za twoje oceny mi się podba i jestem zadowolony. Mozna zamknąć.